Piksel karakter yapıp gönderir misiniz?

Eki Görüntüle 759744
Nasıl olmuş? Piksel karakter değil ama idare eder😀
160685745874706183.png

Artık pikselli 😆

Bu Youtube kanalında piksel çizim dersleri veriliyordu ve bir Discord sunucuları var. Bir ara uğramıştım, insanların piksel çizim yapıp attığı bir oda vardı. Git bir göz at hem çizen kişiden izin de alabilirsin.

Ne gibi bir şey istediğinizi yazarsanız daha rahat ve yardımcı olunabilir olacaktır. :)

Piksel karakter. Profil resmi yapabileceğim. Her piksel karakter olmaz, ama beğenirsem koyarım.

Yapmak için kolay bir uygulama, site var mı?

Pixel art maker, pixel art diye aratabilirsin, site çıkabilir yapacabileceğin.

Tam ortalayamamış gibisin sanki. Photoshop ile mi yapıyorsun?

Photoshop gayet yeterli olacaktır. Ben de bir ara heves edip biraz ayar falan yapmıştım. Gerekli ayarlar yapıldıktan sonra gayet basit, kullanışlı. YouTube'dan bakmıştım tabii. :)

Bir internet sitesinden yaptım, Photoshop paralı değil mi?

Eki Görüntüle 759744
Nasıl olmuş? Piksel karakter değil ama idare eder😀

Yazacak bir şey bulamadım.

Bu Youtube kanalında piksel çizim dersleri veriliyordu ve bir Discord sunucuları var. Bir ara uğramıştım, insanların piksel çizim yapıp attığı bir oda vardı. Git bir göz at hem çizen kişiden izin de alabilirsin.

Tamam, teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 759792
Bende böyle bir şey yaptım. 😅

Bunu nasıl profil resmine koyabilirim? 😀

Kanatlar olmasa, kırmızı değil de başka bir renk yapılsa, görünüş olarak iyi durabilir(altta duran şeyin ne olduğunu bilmediğim için söylemedim). Altta duran şey ne? 😀

Piksel karakter. Profil resmi yapabileceğim. Her piksel karakter olmaz, ama beğenirsem koyarım.

Pixel art maker, pixel art diye aratabilirsin, site çıkabilir yapacabileceğin.

Bir internet sitesinden yaptım, Photoshop paralı değil mi?

Yazacak bir şey bulamadım.

Tamam, teşekkür ederim.

Bunu nasıl profil resmine koyabilirim? 😀

Kanatlar olmasa, kırmızı değil de başka bir renk yapılsa, görünüş olarak iyi durabilir(altta duran şeyin ne olduğunu bilmediğim için söylemedim). Altta duran şey ne? 😀
bir bulut :D

Yeni konular

Geri
Yukarı