Pili Değiştirmeniz Yararlı Olabilir Uyarısı

Daha fazla  
İyi günler;

Bugün çevrimiçi oyun oynarken 2 tane yan yana hesap açtım. CPU %100 oldu. Bunu pek önesemedim. Çünkü PC boştayken bile %10 veya %20 harcıyordu. Aradan 3 saat geçtikten sonra "Pili Değiştirmeniz Yararlı Olabilir" diye bir uyarı verdi. İnternette pek bir bilgi bulamadım açıkçası. Dizüstü bilgisayarı alalı 25 ay oldu. İlk defa bu uyarıyı alıyorum. Günlük 16-20 saat açık kalıyor bu bilgisayar. Daha önce hiç böyle bir şeye rastlamadım. Neden böyle bir şey oldu ? Sorunu nasıl çözebilirim ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bataryayı nasıl çıkaracağımı bilmiyorum. Herhangi bir boşlık yok bataryanın yerinde. Sürükleyip çıkarmaya çalıştım yine çıkaramadım.

Özellikleri:

• ACER ASPİRE 5755G
  • GeForce GT 630M 2 GB
  • 6 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepbu oyun sevdası yüzünden oldu yaw :S bataryayı çıkardım şimdi elektirik ile çalışıyor biraz dinlensin batarya bir kaç forumda ilk defa alanlar yazılımsal hata olabilir diyorlar şimdi çıkardım bi kenarda dinlensin 1-2 gün. Hatta elektirik ile oynarken hiç takmamalıydım ömrünü ben kendi hatalarım nedeniyle bitirdim of of...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı