Pınar'dan %100 Dana Eti, Tavuk Sucuğu!

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Güvenilir deyip gözümüz kapalı aldığımız Pınar markası bile %100 dana diye tavuk eti yedirtiyormuş. Bakanlık tarafından yapılan açıklamalara bakılacak olursa marka değerine güvendiğimiz Pınar, bizi sömüren markaların başında geliyormuş...

Pınar da şimdi Apikoğlu gibi yan çizer. Yok efendim aynı makinada hem tavuk hem dana vardı da, tavuktan sonra makineyi temziledik ama yine de artık kalıyor da...Bakanlık binde 1 oran olsa bile ifşa ediyor da...

Bi kere kabul etseniz be! Bi kere.

Bi daha Pınar mı? Allah korusun...

Hah açıklama da gelmiş... gecikir mi...

Bugün (05 Haziran 2012) saat 16.00 itibariyle bazı internet sitelerine düşen bir haberde

Düşen ne demek abi? Sokak ağzıyla açıklamlar falan?

Pınar Et olarak bu yanlış ve haksız değerlendirmeye dayalı açıklama ile ilgili kanuni haklarımızı sonuna kadar arayacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

E hadi bakalım, bekliyoruz...

Bu konuda firmaların bir tek haklı gördüğüm itirazı var o da "Oranını açıklayın" diyorlar, aynı kıyma makinesinde önceden tavuk işlendiyse bindelik oranda karışabildiğini iddia ediyorlar. Bu iddialara karşı bence yüzde açıklanmalı, hile yaptıklarını biliyoruz çoğunun zaten ama bu iddia doğru mu değil mi kanıtlanmış olur.

Domuz katana filan zaten Allah belasını versin demek dışında hiç bir sözüm yok!

Yuh. Bigün bunların içinden maymun eti felan cıkarsa sasırmıcam :D Benim bura köylük yer. Millet sucugunu kendi yaptırıyo kestirip hayvanları. Ben onlardan alıyorum. Genellikle no problem. Gayette güzel. Saglıksızmıs öyleymiş böyleymiş bişi yok. Hic degilse %100 gercek %100 :D

Yuh. bigün bunların içinden maymun eti felan cıkarsa sasırmıcam :D benim bura köylük yer millet sucugunu kendi yaptırıyo kestirip hayvanları ben onlardan alıyorum genellikle no problem gayette güzel saglıksızmıs öle miş böle miş bişi yok hic degilse %100 gercek %100 :D

Sağlıklı ama çok tiksinçler yengemlerde yedimdi. Dışı ney diye sorduğumda bağırsak dedi. O eti bağırsağa doluyormuşlar. İnsanın iştahı kalmıyor.

Onun bi zararı yok. Et'e kurutuluyor sonucta dostum. Hiç degilse ne oldugu belli. Bu markaların içinde ne var ne yok belli degil. Üzerine ne yazarlarsa o işte. İnanıp alıyoruz, kim bilir neler yedik dana diye Allah bilir :D Ama direk bagırsak denince iştah kacıyo tabi, haklısın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı