Ping bir anda yükseldi, düşmüyor

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta cuma gününe kadar CS:GO'da pingim 60'ın üzerine çıkmıyordu. Cuma günü yaklaşık 3 saatliğine internet gitti müşteri hizmetlerini aradığımda kutuda bakım olduğunu söylediler ve 3 saatin ardından düzeldi. İnternet geldikten sonra pingim bir anda yükseldi ve 80'in altına düşmüyor bazen 96 pingle falan oynuyorum oyunu çok etkiledi nasıl çözebilirim?
Türk telekom 50 mgbit kullanıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta cuma gününe kadar CS:GO'da pingim 60'ın üzerine çıkmıyordu. Cuma günü yaklaşık 3 saatliğine internet gitti müşteri hizmetlerini aradığımda kutuda bakım olduğunu söylediler ve 3 saatin ardından düzeldi. İnternet geldikten sonra pingim bir anda yükseldi ve 80'in altına düşmüyor bazen 96 pingle falan oynuyorum oyunu çok etkiledi nasıl çözebilirim?
Türk Telekom 50 mgbit kullanıyorum.

Portunuzu sökmesinler? Bana da aynısı olmuştu Türk Telekom müşterisi olmayanlara bilerek yapıyor kendi müşterisine öncelik veriyor. Modem değerlerini atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Portunuzu sökmesinler? Bana da aynısı olmuştu Türk Telekom müşterisi olmayanlara bilerek yapıyor kendi müşterisine öncelik veriyor. Modem değerlerini atar mısın?
buyrun

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    181,4 KB · Görüntüleme: 40
  • Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    165,1 KB · Görüntüleme: 29
"Gecikme-ms" yazan kısımların 0 olması gerekiyor, müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı fastpath moduna aldırın, hattınız şu an interleaved modda.

Hocam en az 15 defa aradım hiçbiri anlamıyor nasıl halledebilirim?
Yetkili birinden yardım almanız gerektiğini söyleyin, sizin yapabileceğiniz ancak bu olur. Müşteri hizmetleri maalesef bilgisiz çoğu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı