Ping'in Son 2 Haftadır Yüksek Olması

gvgod

Kilopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar 2 haftadır ping değerlerim normal değil. Normalde CS:GO oynarken 55 ping alırdım ama son 2 haftadır bu değer 95, 100'ün altına inmez oldu. Gerçekten rahatsız oluyorum ve bu ping değerini alırken, kimse hiçbir şekilde indirme ve yükleme işlemi yapılmıyor. Bilgisayarımda zararlı yazılım olma ihtimali de yok çünkü bilgisayarımı yeni formatladım ve sadece Steam yükledim. Zaten arkadaşımın bilgisayarında da 100 ping alıyordum. Wireless kullanıyorum fakat eskiden de Wireless kullanırken düşük ping alıyordum. Sorunun bundan olduğunu düşünmüyorum. Kullandığım paket ise Fibernet 24 Mbps.

Bilgisayarıma sağ tıklayın ve Yönet’i seçin. Açılacak olan pencereden “Hizmetler ve uygulamaları” genişletin. “Hizmetler” altında yer alan “Kablosuz sıfır yapılandırma” ya çift tıklayın. Açılacak pencerede “genel” sekmesi altında yer alan “durdur” düğmesine tıklayın ve kısa bir süre bekleyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. @gvgod
@Gunerozcan07

Yapacağınız bu işlem, kablosuz ağ bağdaştırıcısının ayarlarını sıfırlayacak, umarım sorun çözülür.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı