Pinleri yamuk anakart alınır mı?

ExecutioneR_

Kilopat
Makaleler
1
Pinleri yamuk uygun fiyatlı bir anakart buldum. Sadece 3-5 pini yamukmuş dediğine göre. Cımbız yardımıyla düzeltebilirim diye düşünüyorum. Görseli aşağıya bıraktım.

Ekran Alıntısı.PNG

Sizce alınır mı? Uyguna satıyor. Pinler dışında hiçbir sorunu yokmuş.

200 TL'ye veriyor.
Hangi anakartı veriyor hocam onu yazmadan nerden bilelim, ram slotunda falan veya güney çipinde sorun varsa ve adam pinleri bilerek yamultup sadece pinleri yamuk diye satıyorsa eşya elinde kalır. Fiyatı aşırı uygunsa veya adam başka sorun çıkarsa yaptırma ücretiyle birlikte iade alacağına söz verirse ona göre alabilirsin.

Uyumsuzluk veya temassızlık olduğunda yazılımsal veya donanımsal olarak sorunlar çıkartabilir. Cımbızla kaş yapayım derken göz çıkartmayın. Paranızı riske atmaya değmez çünkü garantisi olmayacak.

Hangi anakartı veriyor hocam onu yazmadan nerden bilelim, ram slotunda falan veya güney çipinde sorun varsa ve adam pinleri bilerek yamultup sadece pinleri yamuk diye satıyorsa eşya elinde kalır. Fiyatı aşırı uygunsa veya adam başka sorun çıkarsa yaptırma ücretiyle birlikte iade alacağına söz verirse ona göre alabilirsin.
MSI H110M PRO-VD anakartın modeli. Diğerleri bundan daha yüksek fiyata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı