Pintipanda'nın son videosu

Oyunun şaheser olmadığı belli hocam zaten ama gidip de yapımcıya küfür edip bela okumaya gerek yok, ben de bu kişilere laf ediyorum konuda.
Bir yayıncının kitlesinin o yayıncıyı yansıttığını düşünüyorum. Bu yüzden kitlesinin yaptıklarından biraz da Jahrein'i sorumlu tutarım. Elbette kimse kimseden sorumlu değil ancak yayıncının genel tavrı ve bazı şeylere izin vermesi kitlesinin daha rahat hareket etmesini sağlıyor. Bugün Barış Özcan twitch'e gelse Jahrein'in kitlesi gibi bir kitlesi mi olur? Ben olacağını düşünmüyorum. Olursa da gerekeni yapar. Yani kitlesini yönetecek olan yayıncıdır.

Tam olarak ne olmuş neler söylenmiş bilgim yok. Ama genel olarak Jahrein'in kitlesine dair daha önceden çok eleştiri yapıldığını biliyorum.

O videodaki yapımcının hitapları toksiklerin efendisi, Allah'ı tanımlaması falan bayağı iyi bir cevaptı dikkatleri çekti. Toksikler toksiklik yapsın bir limoncu tayfanın reisi (Elraen) ile mutluyuz.

Jahrein geldi ve yine yapcağını yaptı. Haydi hayırlısı. Şimdi geldi pandaya saldırıyor. Ayıp ya. 2 gün önce sohbet muhabbet. Şimdi böyle.

Jahrein kadar balon birisi görmedim ben, şişko dangalak işi gücü küfür. Hayır eğlenceli bir ortamda sunmuyor niye bu kadar izleyicisi var ki?

Yapımcı biraz saçmalamış ama küfürü haketmiyor. Kimse küfürü haketmez.
Herkesin Allah'a inanmak zorunda olmadığını ve herkesin Fatiha'yı bilmesi gerekmediğini öğrenmesi lazım.
2 cami 2 türküyle oyun yapılmaz.
Evet haklısınız, iki taraf da hatalı.

Bir yayıncının kitlesinin o yayıncıyı yansıttığını düşünüyorum. Bu yüzden kitlesinin yaptıklarından biraz da Jahrein'i sorumlu tutarım. Elbette kimse kimseden sorumlu değil ancak yayıncının genel tavrı ve bazı şeylere izin vermesi kitlesinin daha rahat hareket etmesini sağlıyor. Bugün Barış Özcan twitch'e gelse Jahrein'in kitlesi gibi bir kitlesi mi olur? Ben olacağını düşünmüyorum. Olursa da gerekeni yapar. Yani kitlesini yönetecek olan yayıncıdır.

Tam olarak ne olmuş neler söylenmiş bilgim yok. Ama genel olarak Jahrein'in kitlesine dair daha önceden çok eleştiri yapıldığını biliyorum.
En azından yayıncının izleyicileri doğru yönlendirmesi gerek, yayıncıların izleyici kitleleri gerçekten farklı, kaliteli yayıncıların sohbetinde neredeyse hiç küfür veya saçma sapan muhabbetler olmuyor.

Jahrein geldi ve yine yapcağını yaptı. Haydi hayırlısı. Şimdi geldi pandaya saldırıyor. Ayıp ya. 2 gün önce sohbet muhabbet. Şimdi böyle.
Ne diyormuş ki? Panda'nın pek de haksız olduğu taraf yok.

Evet haklısınız, iki taraf da hatalı.

En azından yayıncının izleyicileri doğru yönlendirmesi gerek, yayıncıların izleyici kitleleri gerçekten farklı, kaliteli yayıncıların sohbetinde neredeyse hiç küfür veya saçma sapan muhabbetler olmuyor.

Ne diyormuş ki? Panda'nın pek de haksız olduğu taraf yok.

Şimdi Twitter'dan pandaya sallıyor Jahrein. Şu an tam da proximitynin yaptığı konuşarak batma konuşmasını yapıyor. Jahrein'e kin beslemezdim. Ama cidden gösteriyor kendini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz bir TLOU yapamayız ya da diğer ülkelerin piyasadaki popüler oyunlarını ama kimse oyun yaparken ilk başta kusursuz güzel bir oyun yapamaz madem piyasada Türk oyunu görmek istiyosunuz o zaman ilk önce Türk oyun sektörünün gelişimine tanık olacaksınız.

Geri
Yukarı