Pintipanda'nın son videosu

Yapımcının yerine koyalım kendimizi, birisi gelip iyi veya kötü olan oyununuza bu şekilde yorum yapıyor ve bu kişi belki de milyonlarca kişiye ulaşabiliyor, ne düşünürdünüz? Yine yapımcıyı savunduğumu çıkarmayın buradan, verdiği cevap tabii ki yanlış.
Bu kadar sert yorum yapması gereksizdi dedim.Sonuç linç yedim.

Kim eleştirmiş, kim gömmüş umrumda değil ama madem yapımcı bu yayıncıları çok umursamıyor o halde gereksiz atarlı giderli açıklama yapmasın, belli ki yapımcının çok zoruna gitmiş, kaldıramıyorsa böyle şeyleri oyun yapmasın. Bakın her hafta Cuma günü akşam 9:30'da twitter gündemi EA'a FIFA'ya serverlar çöktü diye küfürlerle dolu, ama koskocaman şirket bunlara alınıp da "İade edin, paranıza muhtaç değiliz." gibi açıklamalar yapmıyor. Büyüklük budur. Elinden geldiğince sorunları arka planda düzeltirsin, yapılan eleştiriye de böyle saçma sapan atarlı giderli konuşmazsın.

Yapımcının yerine koyalım kendimizi, birisi gelip iyi veya kötü olan oyununuza bu şekilde yorum yapıyor ve bu kişi belki de milyonlarca kişiye ulaşabiliyor, ne düşünürdünüz? Yine yapımcıyı savunduğumu çıkarmayın buradan, verdiği cevap tabii ki yanlış.

Siz yapımcının sanırım sadece Steam'den yazdığı mesajı gördünüz kendi YouTube kanalından Jahrein'in takipçilerine hakaretler etmesi olayı fazla büyüttü.

Ben Steam yorumunu diyorum.
Biraz sert yazmış ve takipçilerinin de iade ermesini isteyince yayıncı coşmuş.
Steam yorumunda hakaret mi etmiş? Buraya bırakıyorum anlayacak kadar aklınız vardır.
1614239986551.png

Kim eleştirmiş, kim gömmüş umrumda değil ama madem yapımcı bu yayıncıları çok umursamıyor o halde gereksiz atarlı giderli açıklama yapmasın, belli ki yapımcının çok zoruna gitmiş, kaldıramıyorsa böyle şeyleri oyun yapmasın. Bakın her hafta Cuma günü akşam 9:30'da twitter gündemi EA'a FIFA'ya serverlar çöktü diye küfürlerle dolu, ama koskocaman şirket bunlara alınıp da "İade edin, paranıza muhtaç değiliz." gibi açıklamalar yapmıyor. Büyüklük budur. Elinden geldiğince sorunları arka planda düzeltirsin, yapılan eleştiriye de böyle saçma sapan atarlı giderli konuşmazsın.
Evet tamamen haklısınız ama en başta yapımcıya yapılan hareketi de doğru bulmuyorum, maalesef izleyici kitlesinin büyük bir kısmı kolayca yönlendirilebiliyor ve bu tip yorumlar linç etmelere dönüşüyor.
Bu kadar sert yorum yapması gereksizdi dedim.Sonuç linç yedim.
Ben de sizin gibi düşünüyorum, düz bir şekilde eleştirilebilirdi, bu şekilde çok onur kırıcı ve savaş başlatıcı bir yorummuş gibi algılanıyor.
Siz yapımcının sanırım sadece Steam'den yazdığı mesajı gördünüz kendi YouTube kanalından Jahrein'in takipçilerine hakaretler etmesi olayı fazla büyüttü.
Orasını bilmiyorum, yazının başından beri sosyal medyada demediklerini bırakmayan linç eden kişiler hakkında konuşuyorum. İki taraf da hatalı benim gözümde.

Steam yorumunda hakaret mi etmiş? Buraya bırakıyorum anlayacak kadar aklınız vardır.
Eki Görüntüle 895138
Hocam bir yapımcının bu yorumu okuyup da alınması, içerlenmesi, belki de kızıp yanlış cümleler kurması tahmin edilemez bir şey mi? Neden bu yorum atılırken daha iyi düşünülmüyor ki? Azıcık Lol veya Valorant oynadıysanız zaten biliyorsunuzdur ülkedeki insanları, bu kişiler gelip orada burada demediklerini bırakmıyorlar sonra.

Oha ne? Hayatımda Jahrein kadar gereksiz bir insan görmedim hiçbir zaman bir yayınını bile izlemedim şurda birkaç kelime savundum diye fanboy mu oldum?

Fanboy gibi konuşuyorsunuz o yüzden dedim. Mesajımda hakaret kelimesi geçmediği halde bana 'nerede hakaret etti kanıt göster'dediniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı