Pintipanda'nın son videosu

Şimdi Twitter'dan pandaya sallıyor Jahrein. Şu an tam da proximitynin yaptığı konuşarak batma konuşmasını yapıyor. Jahrein'e kin beslemezdim. Ama cidden gösteriyor kendini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Panda ne dedi de sallıyor? Gayet normal yanlış olan şeylerden bahsetmiş adam, kendi eleştiri alınca kendisi de sallamayacak öyleyse.
Biz bir TLOU yapamayız ya da diğer ülkelerin piyasadaki popüler oyunlarını ama kimse oyun yaparken ilk başta kusursuz güzel bir oyun yapamaz madem piyasada Türk oyunu görmek istiyosunuz o zaman ilk önce Türk oyun sektörünün gelişimine tanık olacaksınız.
Gel de bu linç eden insanların olduğu yerde geliş, mümkün mü böyle bir şey? Moral falan kalmaz ki insanda.

Pinti Panda haklı gibi ama oyun gerçekten kötü.

Evet oyun gerçekten kötü olabilir ama sövmek, küfretmek, onur kırıcı laflar etmek de gerekmiyor.

Jahrein kadar balon birisi görmedim ben, şişko dangalak işi gücü küfür. Hayır eğlenceli bir ortamda sunmuyor niye bu kadar izleyicisi var ki?
Sen izlemiyorsun veya küfür edecek kadar nefret ediyor olabilirsin. Ama izleyenlere bir laf etmeye hakkın yok. Her keyif herkese aynı keyfi sunmak zorunda mı? Ben denk gelirse izliyorum ve söylediğin genelleme beni rahatsız etti. İşi gücü küfür derken sen de ona küfür etmişsin senin ne farkın kalıyor o zaman?

Yani bir nefreti eleştirirken aynı şeyi kendimiz yapmayalım. Bari eleştirmek istiyorsak bir farkımız olsun.

Şimdi izleyenlere laf etmedim diyeceksin ama o kişiye ettiğin laflardan sonra izleyenlere laf ettiğin açıkça ortada.

Yeni konular

Geri
Yukarı