Piranha Gaming vs. Rampage KB-R90

BayKurnaz42

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an elimde eskiden aldığım Piranha'nın Gaming Keyboard isimli klavyesi var. Neredeyse 2 yıl oldu, sadece bir tuşunun membranı kırıldı. Ben Rampage KB-R90'ı alacağım fakat herkes kalitesiz, kötü diyor. Sizce hangi klavye daha sağlam? KB-R90 mı, Piranha mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, şu an elimde eskiden aldığım Piranha'nın Gaming keyboard isimli klavyesi var. Neredeyse 2 yıl oldu, sadece bir tuşunun membranı kırıldı. Ben Rampage KB-R90'ı alacağım fakat herkes kalitesiz, kötü diyor. Sizce hangi klavye daha sağlam? KB-R90 mı, Piranha mı?

Hiçbiri. Switch tercihiniz ne?

Dediğiniz Rampage klavye çöp.

Bunu öneririm.

Bütçeyi aşabilirseniz.

Bunu öneririm.

Bütçeyi aşabilirseniz.

Hocam en fazla 350 TL.
Arkadaşlar sizden istediğim sadece hangi klavyenin daha sağlam olduğu benim bütçem onlara yetiyor lütfen bana hangi klavyenin daha sağlam olduğunu söyleyin hiç KB-R90 kullanıcısı yok mu?

Hocam en fazla 350 TL.

O zaman bekleyip bunu alabilirsiniz.

Ayrıca Trust gxt 890 cada var ama fiyatı şu aralar uçtu ara sıra tekrar düşüyor.

Hocam en fazla 350 TL.
Arkadaşlar sizden istediğim sadece hangi klavyenin daha sağlam olduğu benim bütçem onlara yetiyor lütfen bana hangi klavyenin daha sağlam olduğunu söyleyin hiç KB-R90 kullanıcısı yok mu?

Dediğiniz 2 klavyede sağlam değil yalnızca paranızı çöpe atmak isterseniz alınacak ürünler.

O zaman bekleyip bunu alabilirsiniz.

Ayrıca Trust gxt 890 cada var ama fiyatı şu aralar uçtu ara sıra tekrar düşüyor.

Dediğiniz 2 klavyede sağlam değil yalnızca paranızı çöpe atmak isterseniz alınacak ürünler.

Biliyorum şu an elimde Piranha var ve gayet iyi kullandım bir sorunu çıkmadı eğer bu klavyeyi iyi kullanıyorsam ve KB-R90 klavyesi daha iyiyse sıkıntı yok ama Piranha'dan daha kötüyse sorun
Benim size sormak istediğim bu 2 klavyeden hangisi daha iyi başkalarını önermenize gerek yok.
Aranızda hiç Rampage KB-R90 kullanan yok mu?

Biliyorum şu an elimde Piranha var ve gayet iyi kullandım bir sorunu çıkmadı eğer bu klavyeyi iyi kullanıyorsam ve KB-R90 klavyesi daha iyiyse sıkıntı yok ama Piranha'dan daha kötüyse sorun.
Benim size sormak istediğim bu 2 klavyeden hangisi daha iyi başkalarını önermenize gerek yok.

Piranhanında bundan farkı yok Çin'den alınmış merdiven altı ürünlere logo basıyor.
Yani ikisi de sağlam değil.
Rampage KB-R90 kullanan yok mu?

Kullanan biri vardı diye hatırlıyorum ama kesinlikle önermiyordu.

Geri
Yukarı