Piranha Quattro tab 9.7 Açılmama Sorunu

twizzler

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Öncelikle umarım doğru yere konu açmışımdır. Benim piranha quattro tab 9.7 tabletim açılıyor. Fakat piranha yazısında kalıp menüye dönmüyor. Piranha sayfasından phoneix suit programıyla format atmaya çalıştım. Fakat bi türlü atamadım daha doğrusu yazılım programının hangisi olduğunu bilemedim. Bu konuda acemiyim. Bana baştan ne yapmam gerektiğini yardım etmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piranha'nın dediği:

Android logosunda (açılışta ilk ekranda) kaldı açılmıyor.

1. Sitemizden ürün sayfasına girin, Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümünden yazılım yükleme programını ve yazılım (ROM) dosyasını indirin,

2. Destek>Videolar bölümünden, yazılım yükleme videosundaki işlemleri adım adım takip edip, yazılım (ROM) yüklemesi yapın.

Not: Bu sorunun sebebi, cihaza yüklediğiniz virüslü bir dosya veya zararlı bir uygulama olabilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamanız için virüs programı kullanmanızı öneriyoruz.

Benim yaptığım:

1. Ürün sayfasına ardından Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümüne girdik ve herhangi bir ROM dosyası bulamadık. Buyurun kanıtı:

Quattro Tab 9.7.png

2. Ufak bir araştırma ve çöp bir forum sitesine üye olduktan sonra ROM dosyasını buldum. Buyurun: Quatro 4.1.img — Yandex.Disk

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mikail Fidan kardeşim ben dediklerini yaptım. Videoyu da izledim. Benim alet videodaki 2:16'ya kadar geliyor o kısımda yes diyorum bekliyor bekliyor. Bi usb bağlanma sesi geliyor sonra usb aygıtı tanınamadı diye uyarı veriyor, yükleyemiyorum. Ne yapmam lazim yardımcı olur musun?

Şimdi piranha yazisina kadar bile gelemiyorum. Tablet hiç açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Piranha'nın dediği:

Android logosunda (açılışta ilk ekranda) kaldı açılmıyor.

1. Sitemizden ürün sayfasına girin, Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümünden yazılım yükleme programını ve yazılım (ROM) dosyasını indirin,

2. Destek>Videolar bölümünden, yazılım yükleme videosundaki işlemleri adım adım takip edip, yazılım (ROM) yüklemesi yapın.

Not: Bu sorunun sebebi, cihaza yüklediğiniz virüslü bir dosya veya zararlı bir uygulama olabilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamanız için virüs programı kullanmanızı öneriyoruz.

Benim yaptığım:

1. Ürün sayfasına ardından Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümüne girdik ve herhangi bir ROM dosyası bulamadık. Buyurun kanıtı:

Eki Görüntüle 6211

2. Ufak bir araştırma ve çöp bir forum sitesine üye olduktan sonra ROM dosyasını buldum. Buyurun: Quatro 4.1.img — Yandex.Disk

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ROM dosyasının çalıştığına emin misiniz? Yüklemede hata veriyor. .img dosyası geçerli değil der gibi bir hata veriyor da.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı