Pisi Linux 2.2 ile ilgili bazı gelişmeler

46imt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Pisi Linux 2.2 sürümünü çıkarma çalışmaları devam ediyor yakında çıkmasını bekliyorum neyse bazı özelliklerini özelliklerini yazayım.
Yalı sisteme eklendi UEFI desteği ile kde 5.20 ayrıca birçok ve paket yöneticisi güncellendi.
Beta olarak herhangi ISO dosyası paylaşılmıyor ancak bir kişiye verilmiş ve video çekmiş isterseniz bir de videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telegram grubundan doğruladım verildiğini o kişiye.
Videonun paylaşıldığı kanal da çok küçük bir kanal, ilginç geldi bana. Doğruladılarsa diyecek bir şey yok tabi.

Bu yoruma da kesinlikle katılıyorum. Arkada televizyon gözüküyor, kişinin yüzü gölge şeklinde gözüküyor.

1612640124793.png

@Rashmore @cengover_ekin @Dengesiz Kokarca
Video atan arkadaşa rica ettim kırmadı ISO kalıbını attı isterseniz siz inceleyin.

Üstdeki çalışmasa buna bakın.

İndirmeyi üsteki bağlantıdan yaparsanız bence daha iyi olur onu ben yükledim disk hesabıma.
Müsait olduğum ilk fırsatta deneyeceğim. Denedikten sonra buraya da yazarım yorumları.

@Rashmore @cengover_ekin @Dengesiz Kokarca
Video atan arkadaşa rica ettim kırmadı ISO kalıbını attı isterseniz siz inceleyin.

Üstdeki çalışmasa buna bakın.

İndirmeyi üsteki bağlantıdan yaparsanız bence daha iyi olur onu ben yükledim disk hesabıma.
Ben Pisi'ye senin gibi ilgili birinden beklerim incelemeyi, iyi bir fırsat değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı