Pixel art oyun önerileri

ZvS

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Beşikten mezara talebe
Arkadaşlar bana önerileriniz var ise lütfen belirtin onları da listeye ekleyeyim sırasıyla başlıyorum. Acil bana pixel oyun lazım çok sıkılmaya başladım Apex ve CS oynamaktan.

1 - Stardew Walley - 24.00 TL - Stardew Vadisi Kasabasında çiftçilik, madencilik, balıkçılık gibi birçok şeyin bulunduğu oyunumuzda 200 saat üstü zaman geçirebilirsiniz.
2 - Punch Club - 18.00 TL - Babanız bir madalyona sahip dövüşcü. Bu madalyonu elde etmek için birçok şeyle mücadele ediyorsunuz. Daha fazla spoiler vermiyeyim.
3 - Beat Cop - 18.00 TL - 1980'lerde yaşayan bir polis memurusunuz. Oyunda İtalyan Mafyaları ve Kuzeyli çeteler var ikisiylede iyi geçinmek şartıyla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.
4 - Paper's Please - 18.50 TL - İsminden de anlaşılacağı gibi oyunda sınır kontrol memurusunuz. Ülkenize yurt dışında ki kişileri evraklarına göre alıyor veya almıyorsunuz
5 - Coffe Talk - 24.00 TL - Elflerin , Orkların ve diğer fantezi üstü canlılar ile insanların bulunduğu bir şehirde sadece akşamları açık olan kahve dükkanı sahibisiniz. Uzun hikayeli yaklaşık olarak 25 saat. Oynaması enfes oynarken ise yanınızda kahve içiyorsanızda sigara mutlaka bulunsun

Dediğim gibi güzel bulduğunuz pixel art oyunları söylerseniz sevinirim listeye ekleyeceğim.

Eklenenler

@aKuu ' den öneri - Katana Zero - 25 TL
@SpeedCandy ' den öneri - Deltarune - Yakında
@Buğra's 'den öneri - Celeste - 31.00 TL
@ubiquitous 'den öneri - Broforce - 24.00 TL

Son düzenleme:
Factorio deneyebilirsin. Oyun videolarda falan basit gözükse de aşırı şekilde zeka kullanman gerekecek.

(Oyun pixel değil ama düşük gereksinim ister.)

Yeni konular

Geri
Yukarı