Piyasa kan ağlıyor!

Ben şahsen öneri yaparken çekiniyorum. Fiyatlara bakamıyorum. Bazen sadece ürün ismi yazıyorum. Ekipmanlar çok pahalı.

Ben şahsen öneri yaparken çekiniyorum. Fiyatlara bakamıyorum. Bazen sadece ürün ismi yazıyorum. Ekipmanlar çok pahalı.

Parası olmayan, ilk başta DDR4 ana kartlı bir APU sistem dizecek. Sonra ekran kartı alacak bu kadar basit.
Ben öyle yaptım. Sistemim de tek ekran kartı eksik. Yakın zamanda RX 5500 XT alacağım. Bir sürü oyunda da çok performanslı ve fideltyfx cas + Radeon görüntü teknolojileri var.

Bence ekran kartina şükretmeliyiz. Ben 170 bine aldığım araci 200'e galerici bana ver demisti aradan 3 hafta sonra. Ben de 30bin ka^ri gorunce düşünmeden sattim. Simdi ayni arabayi almak için 2 aydir piyasayi takip ediyorum uste en az 10 bin koymam gerek. Ekran karti falan dert degil bence.

Burası, kitlelere kolaylıkla ulaşma yeteneği olan bir site. Neden olmasın?
İstediğiniz kadar forumlara yazın, 83 milyonluk ülkenin %kaçı bu forumlara bakıyor? 1,2 ? Ben Vatan Computer' de çalışan arkadaşın yanına gidip fiyat düşürerek zar zor ekran kartı almaya çalışırken yanımıza oğlu sınavdan geçer not aldığı için sözünü tutan babasıyla çocuk geldi, babasının ettiği laf şu '' parası önemli değil ne istiyorsa verin '' ve çocuğun lafı '' en son çıkan en iyisi neyse o olsun '' ve yanımda 1 yıl öncenin en kral PC'si dizildi ben de izledim. i9 9900K'lar 2080Ti'lar havada uçuştu. Yani şimdi adam fiyat düşürür mü böyle bir kitle varken?

İstediğiniz kadar forumlara yazın, 83 milyonluk ülkenin %kaçı bu forumlara bakıyor? 1,2 ? Ben Vatan Computer' de çalışan arkadaşın yanına gidip fiyat düşürerek zar zor ekran kartı almaya çalışırken yanımıza oğlu sınavdan geçer not aldığı için sözünü tutan babasıyla çocuk geldi, babasının ettiği laf şu '' parası önemli değil ne istiyorsa verin '' ve çocuğun lafı '' en son çıkan en iyisi neyse o olsun '' ve yanımda 1 yıl öncenin en kral PC'si dizildi ben de izledim. i9 9900K'lar 2080Ti'lar havada uçuştu. Yani şimdi adam fiyat düşürür mü böyle bir kitle varken?
Duyarcıların ve ilgilerin bakması/bilmesi yeterlidir. Belki bir şeyler yaparlar :).

Rx 580 i olanlar sadece gülüyor 😂😂😂
Olayı anlatayım beyler. Haberlerde üs üste bitcoin ile ilgili haberler yapıldı. Yatırımcı ve atılımcı vatandaşlarımız bu konu halkında bilgi edindikten sonra stokları tüketti. Bahar ayına kadar ciddi bir stok gelmeyecek sanırım geldiğinde de fiyat düşmeyecek malesef. Welcome to törkey

Bu yıl iki yeni saray yapılacak. Büyük devlet olmanın yan ürünleri bunlar. 740 milyon TL saraylar için harcanacak. İçiniz rahat olsun reisin itibarı dünyayı aştı kâinatı sarıyor.

2. el bakmaya kalksan ticaret ahlakı da kalmadı. Adam nasıl olsa serbest piyasa deyip milleti aptal yerine koyuyor.

3K fiyat çekilen kartlar genellikle 8 GB oluyor. Adam diyor bu 8 GB çok güçlüdür mantığı ile yaşıyor yapacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı