Piyasada GTX 1660 Ti'li gaming laptop neden kalmamış?

Umut1905ck

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi gunler bu aralar dolar arttigindan mi yoksa başka bir stok durumundan mi bilmiyorum 1-2 hafta once baktigim ASUS TUF Gaming GTX 1660 Ti i5 10300H laptop video hiçbir GTX 1660 Ti laptop yok piyasada. Acaba sebebi nedir beni bilgilendirebilir misiniz? Yakin zamanda 2 3 hafta gibi sürede laptop alacagim da.

Dostum hiçbir üründe doğru düzgün stok yok şu an. Ben Samsung Tab S7 Plus alacaktım daha bu senenin tableti ama stok yok. Doları falan geçtim parasını verip bile alamıyorsun. 6-7 binlerde dolaşan ürün Samsung Shop'ta 9999 TL olmuş ama stok yok. Hb fırsatçıları ise 14-15bin lira yazmış...

RTX 3050-3050Ti'ın piyasaya sürülmesi nedeniyle muhtemelen. Yazmış olduğun sistemdeki işlemci de güncel bir işlemci değil dikkat edersen.

RTX 3050-3050Ti'ın piyasaya sürülmesi nedeniyle muhtemelen. Yazmış olduğun sistemdeki işlemci de güncel bir işlemci değil dikkat edersen.
Peki sen nasil bir gaming laptop onerirsin ben sahsen valorant cs go lol bilemedin battfield 1oynamak isterim bunlara yetebilecek bir laptop onerebilirmisin ama asus olabilirse 15. 000 tl yukarisna cikmadan

Peki sen nasıl bir Gaming laptop onerirsin ben sahsen Valorant CS:GO LoL bilemedin battfield 1oynamak isterim bunlara yetebilecek bir laptop onerebilir misin ama ASUS olabilirse 15. 000 TL yukarisna cikmadan.

Merhaba herkese iyi gunler bu aralar dolar arttigindan mi yoksa başka bir stok durumundan mi bilmiyorum 1-2 hafta once baktigim ASUS TUF Gaming GTX 1660 Ti i5 10300H laptop video hiçbir GTX 1660 Ti laptop yok piyasada. Acaba sebebi nedir beni bilgilendirebilir misiniz? Yakin zamanda 2 3 hafta gibi sürede laptop alacagim da.

3050 serisi sebebiyle yok.

Geri
Yukarı