PKBO konularını bilmenin yardımı olur mu?

Aslında Apotemiden önce Tonguç'un Fonksiyon fasikülünü çözmüştüm. Rehber Matematiğin Bebek adımları ile fonksiyonlar serisini bitirmiştim. LTİ'ye daha temelli girmek için aslında hocam.

Sadece Maraton testleri kaldı. Analitiği anlayana kadar çözeceğim hocam. Zaten Rehber Matematik Şubat sonuna kadar analitik geometri kampı yapacakmış. Onunla da paralel girebilirim.

Aslında Apotemiden önce Tonguç'un Fonksiyon fasikülünü çözmüştüm. Rehber Matematiğin Bebek adımları ile fonksiyonlar serisini bitirmiştim. LTİ'ye daha temelli girmek için aslında hocam.

Sadece Maraton testleri kaldı. Analitiği anlayana kadar çözeceğim hocam. Zaten Rehber Matematik Şubat sonuna kadar analitik geometri kampı yapacakmış. Onunla da paralel girebilirim.
Rehber matematiği ilk defa sizden duydum kamp faydalı olabilir ama neyi hangi zamanda çözdüğünüzde önemli mesela yazın coğrafya bitmiş olarak döneme başlamış benim 2 netim vardı coğrafyadan.
11.sınıf yazının sonuna kada 11. sınıfı cillop gibi halletmen ve her dersin birer tyt kitabını çözmen ayrıca bir paragraf bir problem kitabı bitirmiş olman seni bir adım önde başlatır.Problem toprak yayınları olabilir paragraf ise hız gibi bir şey vardı o olabilir.

Rehber matematiği ilk defa sizden duydum.

Hocam kanalın linkini bırakayım size, çok hoş adamdır Mehmet hoca da. Okulda öğrenemediğim matematiği bu adamdan öğrendim. Bu adam sayesinde Türkiye'nin matematik ortalaması yükseldi.

11.sınıf yazının sonuna kada 11. sınıfı cillop gibi halletmen ve her dersin birer tyt kitabını çözmen ayrıca bir paragraf bir problem kitabı bitirmiş olman seni bir adım önde başlatır. Problem toprak yayınları olabilir paragraf ise hız gibi bir şey vardı o olabilir.

Hocam aslında ben son sınıfım. Siz beni 11. sınıf sandınız sanırım. Ben bu dedikleriniz hepsini 11'de yapmıştım aslında.

Hocam kanalın linkini bırakayım size, çok hoş adamdır Mehmet hoca da. Okulda öğrenemediğim matematiği bu adamdan öğrendim. Bu adam sayesinde Türkiye'nin matematik ortalaması yükseldi.

Hocam aslında ben son sınıfım. Siz beni 11. sınıf sandınız sanırım. Ben bu dedikleriniz hepsini 11'de yapmıştım aslında.
Ben geçmiş konuşmalarımızdan öyle hatırlıyordum kusura bakma.
Sml hoca kral adamdır acilin matematik yazarıdır kendisi bir bak derim bu hocadan temiz anlatıyor gibi geldi bana o da bir kamp yapmıştı falat çok geç integral videosunu gördüm geçenlerde bitirdi sanırım ama geçmişten takip edebilirsin.
Ve son senende problem eksiği çok büyük sorun bunu çözmen gerek acilen.

Ben geçmiş konuşmalarımızdan öyle hatırlıyordum kusura bakma.

Yok hocam ne kusuru tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Sml hoca kral adamdır acilin matematik yazarıdır kendisi bir bak derim bu hocadan temiz anlatıyor gibi geldi bana o da bir kamp yapmıştı fakat çok geç integral videosunu gördüm geçenlerde bitirdi sanırım ama geçmişten takip edebilirsin.

Göz atacağım hocam, teşekkürler.

Ve son senende problem eksiği çok büyük sorun bunu çözmen gerek acilen.

Haklısınız hocam. Ben TYT kısmını çok boşladım açıkçası. AYT tarafında verdim kendimi. Önümde eksik konular da var. Onları kapatır kapatmaz başlayacağım.

Geri
Yukarı