Plansızlık

OYun

Picopat
Arkadaşlar 10'a gidiyorum 9'um süperdi 85 ortalamayla kapattım ama bu sene uzaktan eğitimle yapamadım şu an ortalamam 60.

Okula gittiğim dönemde bir planım vardı evden gelince falan şimdi bir plan yapamıyorum.

Mesela bizim dersler 8.40'da başlıyor 14.30'da bitiyor sonra 1 2 test çözüyorum falan.

Bu dönemde nasıl bir plan uygulayabilirim?

Evet bence de MEB öğrencilerin içinden geçti, bence sınavların tamamen iptal edilmesi gerek hem yapmayan okullarda da var. Mesela geçen sene ortalamam 90'lardayken şu an 57.
Plan olarak 4*45 uygulayabilirsin. Yani 4 saat içinden 45 Dk. ders, 15 Dk. mola.
Kaynak almanı da öneririm çalışmaktan daha çok zoru çözebilirsin bu sınavlarda işine yarar.

Sabahtan akşama kadar bir ders programı belirler.

Bu tür konuları sevmiyorum, fazla kişiseller.

Mesela: "9'um süperdi 85 ortalamayla" bu senin seviyen. Bence 85 yüz karasıdır.

Kendi seviyeni vb. bilmediğimiz için sana yardım etmeye çalışmamız zaman kaybı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Online derslere girmiyorum pek, haftada canım sıkılınca giriyorum ara sıra, internetten ve kitablardan çalıştım kendim ve bütün sınavlarım 50'nin üstünde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 10'a gidiyorum 9'um süperdi 85 ortalamayla kapattım ama bu sene uzaktan eğitimle yapamadım şu an ortalamam 60.

Okula gittiğim dönemde bir planım vardı evden gelince falan şimdi bir plan yapamıyorum.

Mesela bizim dersler 8.40'da başlıyor 14.30'da bitiyor sonra 1 2 test çözüyorum falan.

Bu dönemde nasıl bir plan uygulayabilirim?
Cidden meb saçmaladı sözel diye adalet girdim anadolu lisesinden zor çıktı şuan berbatım dikkat bozukluğu da var ram'a gideceğim işte ona göre durum belli olacak bende 49 ortalama ile geçtim ama keşke geçmeseydim dedim.

2 sınavlar olacakmı bu arada Ziya Selçuk 1 sınav yeterli demişti ama
Sabahtan akşama akdar bir ders programı belirler.

Haklısınız

Sabahtan akşama akdar bir ders programı belirler.

Mükemmel derecede kafiyeli olmuş.

En verimli olan çalışma saatleri:
7:00-11:00
15:30-18:00
20:00-23:00
Bu saatlere göre planını hazırlayabilirsin. Fakat bu saatlere göre plan hazırlarken bir gün içinde yaptıklarını (kahvaltı, gezme...) da göz önünde bulundurmayı unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı