Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville açılmıyor

Öme.Exe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bu oyunu Steam'den satın aldım oyunu açıyorum Launcher görüyorum sonradan Launcher kapanıyor oyun açılmıyor. Çözümü nedir?

EA ya da girdim hesabımı açtım olmuyor yardım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl dogrulama yapacağız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
YouTube'a Steam dosya doğrulama yazarakta diğer videolara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
YouTube'a Steam dosya doğrulama yazarakta diğer videolara bakabilirsiniz.

Tm deniyorum bir de acaba EA'dan oluyor mudur sıkıntı ya da sistem yüzünden açmıyor olabilir mi? Ve yaptım hiçbir sıkıntı yok oyunu silip geri yükleyeceğim.

Ekran kartı: GT 630 snergy Edition.

İşlemci: Intel(R) Core(tm)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz

RAM: 5

Tm deniyorum bir de acaba EA'dan oluyor mudur sıkıntı ya da sistem yüzünden açmıyor olabilir mi? Ve yaptım hiçbir sıkıntı yok oyunu silip geri yükleyeceğim.

Ekran kartı: GT 630 snergy Edition.

İşlemci: Intel(R) Core(tm)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz

RAM: 5

Sistem gereksinimlerin karşılamıyor olabilir. Oyunun sistem gereksinimleri ile kendi sistemini karşılaştır sorun sistemden kaynaklı bence.

Oyun minimum bunu istiyor ama mesale diger oyunlarda var onlara yetmiyor ama açıyor bu nasıl oluyor peki ve oyunnun dosyalarına bakıyorum dosyalarında oyunun hani şöyle yerleri olur bürsürü dosya olur he işte onları bulamadım yani hani texture olur öyle şeyler işte onlar nerede?

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2023-03-20_164728_store.steampowered.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2023-03-20_164728_store.steampowered.com.png
    4,8 KB · Görüntüleme: 24
Oyun minimum bunu istiyor ama mesale diger oyunlarda var onlara yetmiyor ama açıyor bu nasıl oluyor peki ve oyunnun dosyalarına bakıyorum dosyalarında oyunun hani şöyle yerleri olur bürsürü dosya olur he işte onları bulamadım yani hani texture olur öyle şeyler işte onlar nerede?

Bilgisayar da benim her zaman gereksiz bulup sildiğim OneDrive uygulaması var çok fazla güç kullanıyor ve interneti çökertiyor onu kaldırısan ve diğer kullanmadığın uygulamaları sistemin biraz hafifler ve belki açılır.

Bilgisayar da benim her zaman gereksiz bulup sildiğim OneDrive uygulaması var çok fazla güç kullanıyor ve interneti çökertiyor onu kaldırısan ve diğer kullanmadığın uygulamaları sistemin biraz hafifler ve belki açılır.

Gerçekten bu beni üzüyor aşırı oynamak istediğim bir oyunu satın alıp oynayamayınca cidden üzüyor silip tekrar yüklesem düzelir mi bilmiyorum ama EA'dan sıkıntı mı var acaba bilmiyorum ama çok oynamak istiyorum.

Geri
Yukarı