Plati.ru'daki AliExpress kodları gerçek mi?

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
4 dolar gibi bir fiyata 20 dolar kod satıyorlar. Gerçek mi? Gerçekse her üründe geçerli mi?

Daha önce kullandınız mı? Yada geçersiz kalma gibi bir ihtimal var mı? Bir konuda kupon yakma tarzı bir şeyler okudum.
Daha önce satın aldıysanız aldığınız satıcının linkini atabilir misiniz?

Daha önce kullandınız mı? Yada geçersiz kalma gibi bir ihtimal var mı? Bir konuda kupon yakma tarzı bir şeyler okudum.
Evet, daha önce kullandım.

Bu hesabı satın alırken, aşağıdaki şartları otomatik olarak kabul etmiş olursunuz:
1) Alışveriş yapmak için yalnızca temiz IP adresleri kullanılabilir
2) Satın alırken - tarayıcınızda gizli modu kullanın.
3) Aliexpress'de birden fazla satın alma işlemi yaparsanız, alıcı verilerini (ad, adres, telefon numarası her yeni satın alma) değiştirmeniz gerekir, farklı kredi kartları kullanmanız gerekir.

Satıcılar ne yapmanız gerektiğini alt kısma yazıyor zaten.

Evet, daha önce kullandım.

Bu hesabı satın alırken, aşağıdaki şartları otomatik olarak kabul etmiş olursunuz:
1) Alışveriş yapmak için yalnızca temiz IP adresleri kullanılabilir
2) Satın alırken - tarayıcınızda gizli modu kullanın.
3) Aliexpress'de birden fazla satın alma işlemi yaparsanız, alıcı verilerini (ad, adres, telefon numarası her yeni satın alma) değiştirmeniz gerekir, farklı kredi kartları kullanmanız gerekir.

Satıcılar ne yapmanız gerektiğini alt kısma yazıyor zaten.
Hocam sipariş için TC Kimlik no isteniyor. Yazmamıza gerek var mı? Yazarsak bir şey olur mu?

Anker Q30 aldım her şey dahil 420 liraya geldi. Ayakkabı tabanlığı aldım 40 liraya geldi. QCY T11 tam kablosuz kulaklık aldım her şey dahil 125 liraya geldi. Mi Band 5 sipariş ettim tahmini her şey dahil 130 liraya gelecek.

2-3 ürünüm daha var alacağım.

Tavsiyem 22-25 dolarlık ürünler alın çünkü bedavaya almış gibi oluyorsunuz. Ayrıca MasterSUXOV'dan alırsanız olumlu feedback verdiğinizde özel mesaj kısmından yazınca 7.80 dolarlık hediye hesap da veriyor.

Olay şu:
1-Her şey telefondan ilerlemek zorunda.
2-Kablosuz bağlantıdan çıkın. Hücresel veri açıkken uçak moduna alıp 5-10 saniye bekleyip geri açın.
3-Herhangi bir tarayıcının gizli sekmesi ile Aliexpress'e giriş yapın.
4-Ürünü sepete ekleyin ve ödeme sayfasına gidin.
5-İlk ve tek kullanımlık sanal kartlar ile ödeme yapmanız gerekiyor. Daha önceden kullanılan bir kartı kullanırsanız hesap patlar. (Çoğu banka 10 sanal karta müsaade ediyor. Bazıları sınırsız veriyor)
6-İsim ve adres bilgilerinizi araya "tire", "nokta" koyarak yazın. Örnek: "Ah-met Yil-maz / Cum-huriyet Bul-vari Yil-diz sit-esi ABlokNo-22 / +90-55-55-5-55-555" şeklinde adresi yazın ki veritabanında eşleşip hesap patlamasın. Sanal kart ile ödeme yaparken kart bilgilerini doğru yazın ama kart adını sallayın: "Ah-met Kral" bile yazabilirsiniz.

Her alışverişte adrese eklediğiniz işaretlerin yerini değiştirin. Evdeki diğer isimleri de kullanabilirsiniz.

Artık Standard Shipping olduğu için 17Track sitesi üzerinden anlık takip edebiliyorsunuz. Vergi de olduğu için Türkiye'ye girdikten sonra PTT takibi de yapabiliyorsunuz.

Mobil versiyonda kimlik numarası istemiyor. Bu yüzden telefondan ilerlemeniz gerekiyor.

NOT: Uzmanlık gerektiriyor. Daha önce Aliexpress kullanmayan kişilerin yapmasını hiç tavsiye etmem, boşuna 4 dolarınızdan olmayın. Bunu satıcı da belirtiyor zaten. Ben notumu düşeyim.

Geri
Yukarı