Plati.ru'dan $20 AliExpress indirim kuponu almak

@reddline'ın bu şekilde çok fazla alışverişi var. Kendisi bilgilendirir.

Diyecekken kendisi çoktan gelmiş bile. :D

Dostum o kuponu üreten satan adam değil. Kuponu veren Aliexpress. Aliexpress şuan TR'yi engelledi. TR kart ile kupon almayı da engelledi. Mesala Bonus Budduies'den şuan engellendi Türkiye. Diyelim davet ettin birilerini kuponu alamıyorsun karttan dolayı.

20 dolarlık zor üretiliyor. Bu kuponları botlarla uretiyolar.
Hadi be, kötü olmuş.

Geçenlerde sadece Fransaya özeldi kampanya. 10 dolarlık ve 25 dolarlık kuponlar vardı. Adamlar ihtiyaç duymuyor çünkü ekonomileri bizim kadar efsane değil.
Doğru mu anladım? Aliexpress bu 3. şahıs satıcılara bu kuponları satıyor ve onlarda bize mi satıyor? Öyleyse neden böyle bir şey yapıyor peki Aliexpress?

Doğru mu anladım? Aliexpress bu 3. şahıs satıcılara bu kuponları satıyor ve onlarda bize mi satıyor? Öyleyse neden böyle bir şey yapıyor peki Aliexpress?
Hayır 3.kişilere satmıyor. Kupon satıcıları ruslar hocam. Aralarında yazılımcılar var ve bot oluşturarak proxy değişip tıklama yapıyorlar ve çok rahat kupon üretiyorlar. Eskiden 20 dolarlık 2 dolara satılıyordu. Sonra Ali gittikçe zorlaştırdı kupon almayı üretim azaldı fiyatlar arttıydı en son. Sonra TR'den çok yüklenildi ve kampanyadan TR'yi engellediler.

Hayır 3.kişilere satmıyor. Kupon satıcıları ruslar hocam. Aralarında yazılımcılar var ve bot oluşturarak proxy değişip tıklama yapıyorlar ve çok rahat kupon üretiyorlar. Eskiden 20 dolarlık 2 dolara satılıyordu. Sonra Ali gittikçe zorlaştırdı kupon almayı üretim azaldı fiyatlar arttıydı en son. Sonra TR'den çok yüklenildi ve kampanyadan TR'yi engellediler.
Peki siz kampanyanın geri TR'ye açılmasına ihtimal veriyor musunuz? Yani Aliexpress her şeyin farkında. Bu gibi sitelerde kupon pazarının döndüğünü biliyorlar.

Hayır 3.kişilere satmıyor. Kupon satıcıları Rus'lar hocam. Aralarında yazılımcılar var ve bot oluşturarak proxy değişip tıklama yapıyorlar ve çok rahat kupon üretiyorlar. Eskiden 20 dolarlık 2 dolara satılıyordu. Sonra Ali gittikçe zorlaştırdı kupon almayı üretim azaldı fiyatlar arttıydı en son. Sonra TR'den çok yüklenildi ve kampanyadan TR'yi engellediler.

Sadece TR değil bonus buddies kupon kısmından kuralllara bak birüsürü ülke var zaten sadece TR engellese plati ruda TR harici 20 dolarlık kupon olur. Bir sürü ama çok az var

Peki siz kampanyanın geri TR'ye açılmasına ihtimal veriyor musunuz? Yani AliExpress her şeyin farkında. Bu gibi sitelerde kupon pazarının döndüğünü biliyorlar.

Ama eninde sonunda ürün satarak bayağı para kazanıyolardı bence ileride ya başka şekilde ya da aynı kampanya daha zor ya da aynı şekilde gelebilir bence sadece TR engellenmedi ki.

Sadece TR değil bonus buddies kupon kısmından kuralllara bak birüsürü ülke var zaten sadece TR engellese plati ruda TR harici 20 dolarlık kupon olur. Bir sürü ama çok az var

Ama eninde sonunda ürün satarak bayağı para kazanıyolardı bence ileride ya başka şekilde ya da aynı kampanya daha zor ya da aynı şekilde gelebilir bence sadece TR engellenmedi ki.
Dostum ben bu işin içindeyim o yüzden verilen siparişleri biliyorum. 200-300 sipariş veren var.

Bakın burada birüsürü ülke var ama nedense geneli alım gücü düşük ülkeler.
Dostum ben bu işin içindeyim o yüzden verilen siparişleri biliyorum. 200-300 sipariş veren var.

Evet slash it de öyle oldu bayağı alanda var bundada ama böyle olursa almayanlarda etkilencek.

Dosya Ekleri

• photo_2021-04-21_20-57-14.jpg
    photo_2021-04-21_20-57-14.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 61

Yeni konular

Geri
Yukarı