Plati.ru'dan $20 AliExpress indirim kuponu almak

Dostum ben bu işin içindeyim o yüzden verilen siparişleri biliyorum. 200-300 sipariş veren var.

Hocam dediğniz şeyleri gördüm aleixpress VIP grubundayım.
Bu arada hiç yoktan kupon az olsa da olur derseniz bonus buddies yazıp tıklayın 7 dolarlığa tamamlsanda çalışmicak ama tam altında 33 TL'lik 4 dolarlık kupon var onu alıp kullanabilirsiniz yeni kullanıcı 2 dolar bu da 4

Dostum ben bu işin içindeyim o yüzden verilen siparişleri biliyorum. 200-300 sipariş veren var.

Merhaba dostum bilgili birine benziyorsun ben bunlardan alsam adresi Amerika olarak yazsam VPN ile girsem kullanabilir miyim kuponu Tayland'dan forma alacağım satıcı AliExpress uzerinden odetiyor parayı bende bunlardan kullanmak istiyorum bilgi verirsen çok sevinirim

1620591880831.png

Merhaba dostum bilgili birine benziyorsun ben bunlardan alsam adresi Amerika olarak yazsam VPN ile girsem kullanabilir miyim kuponu Tayland'dan forma alacağım satıcı AliExpress uzerinden odetiyor parayı bende bunlardan kullanmak istiyorum bilgi verirsen çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1015883

Türkiye'ye gonderim olmuyor VPN ile alakali degil bolge Türkiye secince gönderim adresi direk kupon ulkenizde kullanilamiyor diyor istersen bir de arkadas yazar ondan da ogrenirsin.

Türkiye'ye gonderim olmuyor VPN ile alakali degil bolge Türkiye secince gönderim adresi direk kupon ulkenizde kullanilamiyor diyor istersen bir de arkadas yazar ondan da ogrenirsin.
Hayır ben satıcı ile anlaşacağım adresi sitede alım yaparken amerika olarak yapacağım gerçek adresi whatsapp'tan yazacağım satıcıya

Hayır ben satıcı ile anlaşacağım adresi sitede alım yaparken Amerika olarak yapacağım gerçek adresi WhatsApp'tan yazacağım satıcıya.

Hmm tamamdir.
Hayır ben satıcı ile anlaşacağım adresi sitede alım yaparken Amerika olarak yapacağım gerçek adresi WhatsApp'tan yazacağım satıcıya.

Arkadas yazar umarim ben tam bilmiyorumda.

Hayır ben satıcı ile anlaşacağım adresi sitede alım yaparken amerika olarak yapacağım gerçek adresi whatsapp'tan yazacağım satıcıya
VPN olabilir de olmayadabilir. Satıcı ile anlaşırsan sıkıntı olmaz. Öyle yapanlar var ama ben uğraşmıyorum artık. Proxy daha sağlam olur. En iyisi AnderWezar'a sormak (Plati.ru'daki satıcı).

VPN olabilir de olmayadabilir. Satıcı ile anlaşırsan sıkıntı olmaz. Öyle yapanlar var ama ben uğraşmıyorum artık. Proxy daha sağlam olur. En iyisi Anderwezar'a sormak (Plati.ru'daki satıcı).

Hmm tamamdir.

Arkadas yazar umarim ben tam bilmiyorumda.

Cevaplarınız için teşekkürler aldım ve VPN ile yaptım sıkıntı çıkmadı kendime forma satın almıştım Tayland satıcısından çok kaliteli forma yapıyorlar sıkıntı da çıkmadı Amerika olarak yazdım adresi WhatsApp'tan da kendi adresimi yazdım satıcıya. 2-3 gün içinde kargolayacak.

Cevaplarınız için teşekkürler aldım ve VPN ile yaptım sıkıntı çıkmadı kendime forma satın almıştım Tayland satıcısından çok kaliteli forma yapıyorlar sıkıntı da çıkmadı Amerika olarak yazdım adresi WhatsApp'tan da kendi adresimi yazdım satıcıya. 2-3 gün içinde kargolayacak.
Link atar mısınız ben de bir bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı