Plati yabancı ülke için $20 AliExpress indirim kuponları nasıl kullanılır?

EmreSaetre

Femtopat
Daha fazla  
1620586869247.png

Merhaba, AliExpress'ten bir alışveriş yapacağım. Ondan önce Plati'den 20 dolarlık kupon almak istiyorum ama 20 dolarlık kuponlar sanırım artık Türkiye için gelmeyecekmiş. Ben de bunlardan birini alıp VPN ile kullansam sıkıntı çıkar mı kargom iptal olur mu diye merak ediyorum. Paramın boşa gitmesini istemiyorum. Zaten satıcı benden; "United States, Canada, Germany, Netherlands, Portugal" bu 5 ülkeden birini seçmemi istedi. Kendi adresimi WhatsApp'tan ona yazacağım. Sanırım kargo takip numarası eklenmiyormuş Türkiye için. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
+

Son düzenleme:
Leicester'lı dostum ben denedim benim kodumu kabul etmediler ama baktığım kadarıyla kodu kabul edilenlerde var, yine de sana kalmış. :)
Neyini kabul etmediklerini pek anlayamadım dostum Plati'den alınca sana içinde kupon olan hesap veriyorlar diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum daha önceden Türkiye için olanını arkadaşım almıştı. 🙄 Bu arada bu sene ŞAMPİYONLAR LİGİNDEYİZ 😁 Leicester Till i Die 🦊

Neyini kabul etmediklerini pek anlayamadım dostum Plati'den alınca sana içinde kupon olan hesap veriyorlar diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum daha önceden Türkiye için olanını arkadaşım almıştı. 🙄 Bu arada bu sene ŞAMPİYONLAR LİGİNDEYİZ 😁 Leicester Till i Die 🦊
Hesap olarak değil ben direk kod olarak almıştım hesap olursa o zaman işler değişir...
Ah bir de Spurs olsaydı. :)

Hesap olarak değil ben direk kod olarak almıştım hesap olursa o zaman işler değişir...
Ah bir de Spurs olsaydı. :)
Anladım bu Plati'de ki arkadaşlar direkt olarak sana içinde kupon olan hesaplar veriyor tek korkum alırken vs sipariş iptal olur falan para yanmasın öğrenciyiz ne de olsa para kolay bulunmuyor .🙄 Bu arada Kane bu sene gidici gibi şöyle bir adamın hayatında hiç bir kupa alamaması gerçekten insanı şaşırtıyor.

Anladım bu Plati'de ki arkadaşlar direkt olarak sana içinde kupon olan hesaplar veriyor tek korkum alırken vs sipariş iptal olur falan para yanmasın öğrenciyiz ne de olsa para kolay bulunmuyor .🙄 Bu arada Kane bu sene gidici gibi şöyle bir adamın hayatında hiç bir kupa alamaması gerçekten insanı şaşırtıyor.
O iş hakkında bil bilgim yok maalesef...
Kane konusuna gelirsek futbolun ona bir şampiyonlar ligi kupası borcu var bence. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı