Play at Home sıradaki oyun ne zaman açıklanır?

Hzd'ye sınırsız bir şekilde sahip olmadık mı PS5 kullanıcıları için?

Mayıs ve haziran aylarında oyun verecekler. God of War %90 bedava olacak. Uncharted 4'te büyük bir ihtimal ya da Grand turismo.

Umarım God of War'u verirler. Hzd'dan sonra onu ya da Lost Legacy'i verirler diye satın almadım :/

%90 God of War olacak ya bu ay ya da haziran ayında bende bekliyorum.

@sakinolum sırf gran turismo ihtimali var diye bekliyorum onu. Keşke bir de Assetto Corsa araya sıkıştırsalar.

Uncharted 4 ile God of War alacaktım normalde PS Store'dan bekliyorum.
@sakinolum sırf gran turismo ihtimali var diye bekliyorum onu. Keşke bir de Assetto Corsa araya sıkıştırsalar.

Açıkçası araba yarışı sevmiyorum ben ama belki God of War verip 10 tane oyun daha verebilir indie yapım.

Çünkü God of War ragnarok çıkacak. Grand Turismo'nun yeni oyunu çıkacak. Uncharted 4 çıkalı 5 yıl olacak ve geçen sene 1-2-3 verilmişti.
Evet PS5 için verildiler, 4 için de gelebilir bakarsınız.

Hocam siz Witcher 3'ü tavsiye eder misiniz? Bir süre sonra sıkar diye almaya çekiniyorum indirimde olsa bile.
Mayıs ve haziran aylarında oyun verecekler. God of War %90 bedava olacak. Uncharted 4'te büyük bir ihtimal ya da Grand turismo.

%90 God of War olacak ya bu ay ya da haziran ayında bende bekliyorum.

Lost legacy de olabilir büyük bir ihtimal ile bekleyelim bence oyun almayalım bir süre.

PS olaylarına yeni başladım diyebilirim :D birkaç sene evvel PS4 Pro vardı, sadece Online oyunları oynuyordum BF1 ve Fortnite gibi. PS Plus ile oyunlar birikti birikti şimdi yavaştan hikayeli oyunları oynamaya başlıyorum. Witcher 3 PC'de de PS4'de de oynamadım. Birazdan Spider-Man miles morales gelecek onu bekliyorum oynamak için.

PS olaylarına yeni başladım diyebilirim :D birkaç sene evvel PS4 Pro vardı, sadece Online oyunları oynuyordum BF1 ve Fortnite gibi. PS Plus ile oyunlar birikti birikti şimdi yavaştan hikayeli oyunları oynamaya başlıyorum. Witcher 3 PC'de de PS4'de de oynamadım. Birazdan Spider-Man miles morales gelecek onu bekliyorum oynamak için.

Hayırlı olsun kısa bir oyun ama tatmin eder miles-morales.

1620925526984.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı