Çözüldü Play Protect, Temaları sildi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Brjokabralis

Hectopat
Daha fazla  
Yeni Xiaomi cihazımda kurulumları tamamlıyordum. Telefonun kendi temalar uygulamasını tehdit olarak gören Play Protect'in bildirimini 5 kere sildim, her seferinde tekrardan geldi. Tehdit olmadığını biliyorum, aşırı sinirlendim fakat böyle işte. Gittim, Play Protect'i kapatmaya çalışırken önüme gelen ilk "Kapat" tuşuna bastım ve Xiaomi'nin kendi temalar uygulamasını yok ettim. Play Protect'in uygulamaya ne yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ne ayarlarda bir yer var, ne karantinaya almış hiçbir şey yok. O kadar sinirliyim ki. Bu kadar saçma bir sistemi Play Store nasıl yapar? Play Store'dan Xiaomi'nin Temalar uygulamasını da aradım fakat yok. Yardım edin, cihazın kendi arayüzünden Temalar kısmına girdiğimde bile ana sayfaya atıyor.

Çözüm
Yeni Xiaomi cihazımda kurulumları tamamlıyordum. Telefonun kendi temalar uygulamasını tehdit olarak gören Play Protect'in bildirimini 5 kere sildim, her seferinde tekrardan geldi. Tehdit olmadığını biliyorum, aşırı sinirlendim fakat böyle işte. Gittim, Play Protect'i kapatmaya çalışırken önüme gelen ilk "kapat" tuşuna bastım ve Xiaomi'nin kendi temalar uygulamasını yok ettim. Play Protect'in uygulamaya ne yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ne ayarlarda bir yer var, ne karantinaya almış hiçbir şey yok. O kadar sinirliyim ki. Bu kadar saçma bir sistemi Play Store nasıl yapar? Play Store'dan Xiaomi'nin temalar uygulamasını da aradım fakat yok. Yardım edin, cihazın kendi arayüzünden temalar kısmına girdiğimde bile ana sayfaya atıyor.

O olay çoğu Xiaomi kullanıcısının (ben dahil) başına geldi bugün. Xiaomiui internet sitesinde okuduğuma göre ayarlar>uygulamalar>uygulamaları yönet>üç nokta>uygulama tercihlerini sıfırla yapın.
Yeni Xiaomi cihazımda kurulumları tamamlıyordum. Telefonun kendi temalar uygulamasını tehdit olarak gören Play Protect'in bildirimini 5 kere sildim, her seferinde tekrardan geldi. Tehdit olmadığını biliyorum, aşırı sinirlendim fakat böyle işte. Gittim, Play Protect'i kapatmaya çalışırken önüme gelen ilk "kapat" tuşuna bastım ve Xiaomi'nin kendi temalar uygulamasını yok ettim. Play Protect'in uygulamaya ne yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ne ayarlarda bir yer var, ne karantinaya almış hiçbir şey yok. O kadar sinirliyim ki. Bu kadar saçma bir sistemi Play Store nasıl yapar? Play Store'dan Xiaomi'nin temalar uygulamasını da aradım fakat yok. Yardım edin, cihazın kendi arayüzünden temalar kısmına girdiğimde bile ana sayfaya atıyor.

O olay çoğu Xiaomi kullanıcısının (ben dahil) başına geldi bugün. Xiaomiui internet sitesinde okuduğuma göre ayarlar>uygulamalar>uygulamaları yönet>üç nokta>uygulama tercihlerini sıfırla yapın.

Çözüm
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı