Play station 5 Game Pass sistemi?

Ozan Akgul

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elime hediye olarak play station 5 geçecek ve oyunlarını kontrol ettiğim zaman fiyatlar benim için çok yüksek geldi. Haliyle oyunları satın alamam. Bilgisayarımda Xbox Game Pass üyeliği var, kısacası Game Pass gibi bir sistem play station 5 de bulunuyor mu? Play station Plus ve play station Now üyeliğini duydum ancak aralarındaki fark nedir hangisini almak daha mantıklıdır bunu merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen hiçbir bilgim yok, ama şöyle söyleyeyim Plus isminden de anlaşılacağı üzere daha iyidir diye düşünüyorum. Arkadaşımda da var. PS Plus alacağım vs diyordu. Bu sadece duyduğum şey. İyi olduğunu düşünüyorum.

Plus ve Now birbirlerinden farklı. Plus her ay birkaç oyun veriyor ve online oynamanızı sağlıyor. Ayrıca PS5 için koleksiyon özelliği var. En sevilen PS4 oyunlarını oynayabiliyorsunuz. Now ise bildiğim kadarıyla Türkiye’de erişime açık değil.

Arkadaşlar merhaba, elime hediye olarak play station 5 geçecek ve oyunlarını kontrol ettiğim zaman fiyatlar benim için çok yüksek geldi. Haliyle oyunları satın alamam. Bilgisayarımda Xbox Game Pass üyeliği var, kısacası Game Pass gibi bir sistem play station 5 de bulunuyor mu? Play station Plus ve play station Now üyeliğini duydum ancak aralarındaki fark nedir hangisini almak daha mantıklıdır bunu merak ediyorum.

PS Plus Online oynamanız için gerekli her ay 2-3 oyun veriyor ama genelde tanınmayan oyunlar diyebilirim. PS Now bulut teknolojisi ile PC nizde PS oyunlarını oynayabiliyorsunuz ama Türkiye'de yok diye biliyorum yani almanıza gerek yok.

Hocam PS4 oyunlarını da oynayabilirsiniz tabi yanlış hatırlamıyorsam.

PS Plus alırsanız PS Plus Collection'a sahip olursunuz içinde çok sevilen PS4 oyunları var. Ayrıca Online oynamak için PS Plus almanız gerekir. Playstation'da Xbox gibi bir üyelik sistemi bulunmuyor.

Oyun fiyatları konusuna gelince PS5'de çok fazla oyun yok o yüzden 2. el PS4 kutulu oyunları alabilirsiniz. PS4 oyunları PS5'de çalışıyor.

Geri
Yukarı