Play Store oyunu için isim önerisi

İşletim sistemi
Android
Evet haklısın oyunu zaten şu an Alpha olarak çıkaracağım. Tam sürüme kadar çok yolu var şu an hedefim sorunsuz bir freeroam oyun olması. O ara 1 uygulama ve de 1 adet Steam'e çıkarabileceğim multiplayer bir oyun daha yapıyorum.
Hocam yalnız aynı anda 3 iş yapmak ki bir tanesi Steam'e çıkarılacak bir Multiplayer çok zor olmaz mı? Halihazırda alpha olan oyunu çıkartıp gelen tepkilerle birlikte tam sürüm yapmak ve oradan gelecek para ile diğerlerine devam etmek daha iyi olmaz mı? Tabii başka insanlarda size dahil olacaksa o zaman başka.

Hocam yalnız aynı anda 3 iş yapmak ki bir tanesi Steam'e çıkarılacak bir multiplayer çok zor olmaz mı? Halihazırda Alpha olan oyunu çıkartıp gelen tepkilerle birlikte tam sürüm yapmak ve oradan gelecek para ile diğerlerine devam etmek daha iyi olmaz mı? Tabii başka insanlarda size dahil olacaksa o zaman başka.

3 proje vardı aklımda tutma olasılığı olan bu projelerin algoritmasını yaptım basit geliyor kağıt üzerinde ama işin içine girince zaman ilerliyor.
Play Store geliştirici hesabım Android Apps by WolftechGames on Google Play
Bu da Steam hesabım eklemek isteyen olursa ekliyebilir Steam Community :: WOLFMANRANKS

Hocam yalnız aynı anda 3 iş yapmak ki bir tanesi Steam'e çıkarılacak bir multiplayer çok zor olmaz mı? Halihazırda Alpha olan oyunu çıkartıp gelen tepkilerle birlikte tam sürüm yapmak ve oradan gelecek para ile diğerlerine devam etmek daha iyi olmaz mı? Tabii başka insanlarda size dahil olacaksa o zaman başka.

Steam'e multiplayer oyun çıkarmak zor değil neden dersen sunucu maliyeti olmadan örnek oyun olarak Crab Game'deki sistemin aynısını yapmak mümkün.

oyunu çıkaralı biraz oldu oyunun linki Driver Theft Auto - Google Play'de Uygulamalar şuan yeni bi oyun üzerinde çalışıyorum onun görsellerde
WhatsApp_Image_2022-07-21_at_14.52.20.jpg
bu şekilde
Adsız.png

Son düzenleme:
Oyunun görselleri bu şekilde, daha birçok değişiklik olacak.

WhatsApp_Image_2022-07-21_at_14.52.20.jpg

WhatsApp Image 2022-07-21 at 14.52.20.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı