Play Store'dan aldığım F1 2012 Steam tarafından kabul edilmedi

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, Play Store üzerinden 2, 75'e düştüğü için kod şeklinde satın aldım fakat Steam'de ürün etkinleştirmeye girdiğimde bu sorunu alıyorum. Düzeltebilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-23 101718.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-23 101718.png
    27,8 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Key Free region olmadığı için etkinleştiremiyorsun verdikleri Key Türkiye konumunda geçmiyor gözüküyor. Türk Telekom ile görüşmenizde ve Steam ayarlarınızı kontrol etmenizde yarar var.

Türkiye'de yaşamıyor musunuz? Playstore üzerinden alınan ve Türkiye'de etkinleştirilemeyen bir ürün görmedim daha önce.
Türkiye'de yaşıyorum fakat böyle bir durumla ben de ilk defa karşılaştım
Hocam türk telekomla bir görüşün isterseniz, benzer bir sorun olduğunda bana yardım etmişlerdi.
Nereden görüşebilirim? Müşteri hizmetleri mi direkt
Key Free region olmadığı için etkinleştiremiyorsun verdikleri Key Türkiye konumunda geçmiyor gözüküyor. Türk Telekom ile görüşmenizde ve Steam ayarlarınızı kontrol etmenizde yarar var.
Steam ayarlarıma baktım bulunduğum ülke falan da Türkiye gösteriyordu. Daha önce aynı siteden aldığım başka bir oyunu aktif edebilmiştim. Sanırım oyun ve key ile alakalı bir sorun var

Türkiye'de yaşıyorum fakat böyle bir durumla ben de ilk defa karşılaştım.

Nereden görüşebilirim? Müşteri hizmetleri mi direkt.

Steam ayarlarıma baktım bulunduğum ülke falan da Türkiye gösteriyordu. Daha önce aynı siteden aldığım başka bir oyunu aktif edebilmiştim. Sanırım oyun ve Key ile alakalı bir sorun var.

Bence de Türk Telekom ile görüşmelisin.

Bir sonuç aldınız mı
Müşteri hizmetleri ile konuştum ilk konuşan kişi pek anlayamadı derdimi fakat kayıt oluşturuldu incelenip tekrardan arayacaklarını söylediler. Gerçekten ilginç bir konu oldu bu çünkü kod böyle resmi bir siteden hatalı gönderiliyor hiç rastlamamıştım.
Ne ilgilendiler, ne geri döndüler, iade ya da ayrı bir kod vermediler bile. Şikayetvara yazdım dönmediler. Lanet olsun eğer başka hatalarda da böyle davranıyorlarsa hiçbir şey almayın oradan tek tavsiyem budur.

Son düzenleme:
Müşteri hizmetleri ile konuştum ilk konuşan kişi pek anlayamadı derdimi fakat kayıt oluşturuldu incelenip tekrar arayacaklarını söylediler. Gerçekten ilginç bir konu oldu bu çünkü kod böyle resmi bir siteden hatalı gönderiliyor hiç rastlamamıştım.
Ne ilgilendiler, ne geri döndüler, iade ya da ayrı bir kod vermediler bile. Şikayetvara yazdım dönmediler. Lanet olsun eğer başka hatalarda da böyle davranıyorlarsa hiçbir şey almayın oradan tek tavsiyem budur.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama ben de bugün aynı hatayı aldım. 444 1 444 numarasından hangi bölümü seçip konuştunuz? Ben de konuşmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı