Play Store'dan "satın al" denilen uygulama için ücret kesilir mi?

Ssiyah

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, sorum çok komik biliyorum ancak içimi rahat ettirmek için soruyorum çünkü saçma bir şekilde bu konuya kafam takıldı.
Ben Play Store'den indirdiğim bir uygulamada yanlışlıkla satın alım yapmaya çalıştım uygulama içinden ve bu ekran geldi, daha sonra sağ altta bulunan geri tuşuna bastım ve bir ekran daha geldi orada da şöyle yazıyordu: Daha kolay ödeme yapmak için Google Pay'i indirmek ister misin? Orada da hiçbir şey yapmadım ve aynı tuşa bastım. Hattım faturalı olduğu için bir tık korktum :) uygulamanın 1 aylık deneme sürümünü kullanıyordum. Herhangi bir ücret alınmadı değil mi? Boş bir soru olduğunun farkındayım ama sormak istedim.
20210322_074540.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@DDLAO Selamlar, son bir şey soracağım 1 aylık deneme sürümü vardı bende satın ala tıklamadan önce, ki şu anda da faturamda her ay ne kadar ödüyorsam o kadar gözüküyor, deneme bitince yansıma gibi bir şey olmaz değil mi? Zaten sadece tıkladım sonra geri çıktım.

Son düzenleme:
@DDLAO Selamlar, son bir şey soracağım 1 aylık deneme sürümü vardı bende satın ala tıklamadan önce, ki şu anda da faturamda her ay ne kadar ödüyorsam o kadar gözüküyor, deneme bitince yansıma gibi bir şey olmaz değil mi? Zaten sadece tıkladım sonra geri çıktım.

Yok hocam, onay falan ister öyle bir şey olsa. Kesmez yani. İçiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı