Play Store'de yayınlamak için oyun satın almak mantıklı mı?

tsubasaa

Zeptopat
Daha fazla  
Play Store'de yayınlamak için oyun satın almak istiyorum, hangi siteden alabilirim ve almak iyi olur mu? Kazanç sağlar miyim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim?

Aldığın oyunu özgünleştirmen gerekli bu işi yapan insanlar var belli bir ücret ile oyunu özgünleştiriyorlar. Daha sonra play store atman ve reklam çalışmalarına başlanan gerekli. Reklam için bütçe ayırmanız şart. Daha sonrası kendiliğinden geliyor. Bende kendim duvar kağıtları uygulaması yükledim ve adwords reklamı bastım. Şuanda kendi kendine kazanç getiriyor. Pasif gelir kaynağı oluyor yani.

Aldığın oyunu özgünleştirmen gerekli bu işi yapan insanlar var belli bir ücret ile oyunu özgünleştiriyorlar. Daha sonra play store atman ve reklam çalışmalarına başlanan gerekli. Reklam için bütçe ayırmanız şart. Daha sonrası kendiliğinden geliyor. Bende kendim duvar kağıtları uygulaması yükledim ve adwords reklamı bastım. Şuanda kendi kendine kazanç getiriyor. Pasif gelir kaynağı oluyor yani.
Oyun saticisi ile görüştüm,oyun1500 TL civarında, günlükte 15 TL reklam ücreti var.playstore yükleyip tüm işlemleri yapıp teslim edecek. Aylık 1200/1500 arası kazanırsın dedi.

Oyun saticisi ile görüştüm,oyun1500 TL civarında, günlükte 15 TL reklam ücreti var.playstore yükleyip tüm işlemleri yapıp teslim edecek. Aylık 1200/1500 arası kazanırsın dedi.
Aylık 1500 lira kazandıracak şeyi siz olsanız 1500 liraya satar mısınız? Kendi niye yapmıyor da size satıyor bu kadar emin konuşuyor ise?

Aylık 1200/1500 garanti veriyormu peki? Çünkü böyle durumlarda kendin yapıp at 10 - 15 tane her birinden 1200/1500 kazan bunu neden yapmıyorsun diye sorarlar. 15 TL reklam ücreti çok uygun geldi bana benim tavsiyem hazır alın yabancı sitelerden, burada türk forum siteleri var mesaj ile atarım size oradan birini bulup reskinleme işlemini gerçekleştirin. Reklamıda kendiniz verin en verimli bu şekilde olur. İlk 2-3 ay yüksek miktarda reklam verin bir daha reklam vermenize gerek bile kalmayabilir.

Sizin bulduğunuz satıcıda muhtemelen atmıştır o oyunu play storeden kazanç sağlıyordur. Birde oyunu satarak ek kazanç elde ediyordur. 1 oyun ona ayda 1500 getirdiğini düşünelim. Bu oyunu ayda 20 kişiye satarakda ekstra kazanç sağlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı