Playsports sitesindeki Nike ayakkabı orijinal midir?

Vexina

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Kardeşim, bir ayakkabıya 540 TL vermek yerine gidip, dört tane ayakkabı alıp değişimli giymek daha mantıklı ama daha geçenlerde bu siteden alışveriş yaptım. Ayakkabılarım orijinaldi, sıkıntı yok ama size tavsiye bu renk güzel değil, Nike logosu pek belli olmuyor.

Hocam belli olmasına gerek yok ben rahat diye bu modeli tercih ettim bir de birkaç tane kalitesiz almak yerine bir tane alıp uzun süre kullanıyorum. Yine de tavsiyeniz icin teşekkürler.
Arkadaşlar yanlış ayakkabıyı atmışım şimdi düzelttim.

Kardeşim, bir ayakkabıya 540 TL vermek yerine gidip, dört tane ayakkabı alıp değişimli giymek daha mantıklı ama daha geçenlerde bu siteden alışveriş yaptım. Ayakkabılarım orijinaldi, sıkıntı yok ama size tavsiye bu renk güzel değil, Nike logosu pek belli olmuyor.
Evet hocam, Nike almak yerine 4 tane Nixe veya Abibas alalım da ayağımız mantardan kokudan geçilmesin.

Ayakkabı konusunda katılamayacağım. Ayakkabı pantolon gibi günlük değişime ihtiyaç gerektirmeyen bir üründür. Ayak sağlığı için iyi ayakkabı almak daha doğru olur.

Arkadaşlar yanlış link atmıştım düzelttim N11 sitesinden alacağım. Orijinal midir?

5 tane 10 TL'lik şarj kabloları alsaydım en fazla 5 ay kullanabiliyor olurdum. 20 TL arttırdım şu an sorunsuz kullanıyorum. Şarj kablosu aldığım ilk günkü gibi ve kaliteli. Bu mantık ayakkabı veya diğer ürünler geçerli.

Arkadaşlar biri cevap versin lütfen. Satıcı yorumları ve puanı iyi fakat şikayet var sitesinde kalitesiz replika gönderiyorlar diye yazmış bir kişi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı