PlayStation 1 ve oyunlarını bulmak mümkün mü?

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda yıllar öncesindeki oyunculuk hakkında biraz araştırma yaptım. Bu "efsane" sayılan oyunları emulator ile oynamak da istemiyorum. Ama şu an da Türkiye'de PlayStation 1 ve oyunlarının bulunması mümkün müdür?

Eskiden satın aldığımda oda oyunu indirip CD'ye atardı. İnşallah bulursun. Road rash favori oyunumdur. Tüm motorlara selam )))

Hocam 0 asla bulamazsınız ama yaşadığınız şehrin çarşısında illaki bir 'Playstationcu Abi' vardır. Onlarda bol bol oyun var PS1 için.
1996'da çıkmış bir konsolun 0 halini bulamam zaten
PlayStation Classic ile mümkün ve direk içinde birçok yüklü oyun ile geliyor.

Playstation Classic'te sadece 20 tane oyun yüklü ve istediğim bazı oyunlar yok.
Hocam PlayStation'u buldum. Bana oyunları da lazım.

Makineyi 2. el sitelerden, oyunları da pasajlarda CD satan yerlerde bulabilirsiniz. Ben de yıllar önce PS2 için Ankara / Kızılay'da pasajcılardan oyun CD'leri almıştım, hala duruyorlar mı, iş yapıyorlar mı bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda yıllar öncesindeki oyunculuk hakkında biraz araştırma yaptım. Bu "efsane" sayılan oyunları emulator ile oynamak da istemiyorum. Ama şu an da Türkiye'de PlayStation 1 ve oyunlarının bulunması mümkün müdür?
Aynı soruyu orijinal Nintendo Entertainment System (NES) için de sormak lazım. Web'den çok baktım ama bulamadım.

Geri
Yukarı