PlayStation 2 düğme ile kapatınca sarı ışık veriyor

metozz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, PlayStation 2 kullanıyorum kapattığım zaman sarı ışık veriyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, PlayStation 2 kullanıyorum kapattığım zaman sarı ışık veriyor. Yardım eder misiniz?

PS2'den anlamam fakat naçizane fikrim şudur ki, PS3 veya 4 almanız. PS2 yaklaşık 22 yıllık konsol. Sürekli hata verecektir. 300 TL'lik Mi Stick'te dahi oynayabiliyor PS2 oyunları.

O sarı ışığı ilk defa duydum bende de PS2 var ama o PS2 de sarı ışık diye bir şey duymadım görmedim ilk defa sizden duyuyorum hocam bence bir zararı yoktur onun.

PS2'den anlamam fakat naçizane fikrim şudur ki, PS3 veya 4 almanız. PS2 yaklaşık 22 yıllık konsol. Sürekli hata verecektir. 300 TL'lik Mi Stick'te dahi oynayabiliyor PS2 oyunları.
Emin ol Ps2 den aldığın keyfi PS3 veya Ps4 den alamazsın
Bende ilk defa duyuyorum hocam

PS3te sarı ışık var fakat ps2 slim kullandım ben hiç yaşamadım. Kapalıyken kırmızı, açıkken yeşil yanar sarı hiç görmedim. Herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Hocam adama verin para, alsın. Kimsenin sizin naçizane fikrine ihtiyacı yok. Zaten konu onunla alakalı değil. Bilmiyorsan yazmayacaksın kanka.

Hocam abartmayın Mi Stick ile PS2 oyunları oynanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı