Playstation 2 kaplamaların geç yüklenmesi

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Herkese selam, yaklaşık 2 hafta önce son seri olan slim kasa adaptörsüz PS2 aldım. Elimde kaliteli DVD olmadığı için normal bir DVD'ye oyunları en düşük hızda yazdım. NFS underground 2 ve most wanted'da özellikle yarış esnasında yüksek hızlarda kaplamaların haritaların çok gecikmeli yüklenmesi sıkıntısı var resmen oynanmıyor oyun bildiğiniz. San Andreas yazdım onda da loading e geçmedi. Hadi dedim cd olarak değil USB'den oynayayım. FMCB yükledim OpenPS2 loader yükledim. Bu seferde oyun esnasında bazen loading'de takılıyor donuyor cihaz. İnternetten lens yani göz bakıyım dedim bulamadım satılmıyor galiba artık. Bütün iştahımı kaçırdı bu durum.

Herkese selam, yaklaşık 2 hafta önce son seri olan Slim kasa adaptörsüz PS2 aldım. Elimde kaliteli DVD olmadığı için normal bir DVD'ye oyunları en düşük hızda yazdım. NFS Underground 2 ve Most Wanted'da özellikle yarış esnasında yüksek hızlarda kaplamaların haritaların çok gecikmeli yüklenmesi sıkıntısı var resmen oynanmıyor oyun bildiğiniz. San Andreas yazdım onda da loading e geçmedi. Hadi dedim CD olarak değil USB'den oynayayım. FMCB yükledim OpenPS2 loader yükledim. Bu seferde oyun esnasında bazen Loading'de takılıyor donuyor cihaz. İnternetten lens yani göz bakayım dedim bulamadım satılmıyor galiba artık. Bütün iştahımı kaçırdı bu durum.

Büyük ihtimalle DVD ile alakalıdır.

Konsol önceden ne kadar kullanılmış acaba bilginiz var mı?

hocam aynı durum bende de var bir çözüme ulaşabildiniz mi?
Herkese selam, yaklaşık 2 hafta önce son seri olan slim kasa adaptörsüz PS2 aldım. Elimde kaliteli DVD olmadığı için normal bir DVD'ye oyunları en düşük hızda yazdım. NFS underground 2 ve most wanted'da özellikle yarış esnasında yüksek hızlarda kaplamaların haritaların çok gecikmeli yüklenmesi sıkıntısı var resmen oynanmıyor oyun bildiğiniz. San Andreas yazdım onda da loading e geçmedi. Hadi dedim cd olarak değil USB'den oynayayım. FMCB yükledim OpenPS2 loader yükledim. Bu seferde oyun esnasında bazen loading'de takılıyor donuyor cihaz. İnternetten lens yani göz bakıyım dedim bulamadım satılmıyor galiba artık. Bütün iştahımı kaçırdı bu durum.

Hocam aynı durum bende de var bir çözüme ulaşabildiniz mi?

Konsolu satalı çok oldu 😊 üstüne PS3 alıp kullanıp yakın zamanda onu da sattım. Artık ya güzel bir PC ya da PS4 alacağım.
Konsolu satalı çok oldu 😊 üstüne PS3 alıp kullanıp yakın zamanda onu da sattım. Artık ya güzel bir PC ya da PS4 alacağım.

Bir çözümünü bulamadım, Verbatim marka DVD'de almadım o zaman direkt elimden çıkarmıştım konsolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı