PlayStation 2 kulaklık bağlama

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
Arkadaşlar sorumu şöyle anlatayım, biraz karmaşık gelebilir ama.
Şimdi ben bu linkteki Kablo Vga 3rca S/video 30 Cm Plx-10427 - n11.com dönüştürücüyü alacağım ve VGA monitörüme PS2'mi bağlayacağım. Buraya kadar her şey tamam. Fakat monitörümde dahili bir hoparlör bulunmuyor. Monitörüm BenQ T71W. Ben PS2'ye nasıl kulaklık bağlayabilirim? Halihazırda PS2'de 2 adet USB çıkışı var. USB kulaklığımı taksam ses alabilir miyim? Yoksa başka bir dönüştürücüye daha mı ihtiyacım var?

Son düzenleyen: Moderatör:
RCA kablosunun beyaz ve kırmızı hattı zaten ses için, sarı hattı video içindir, yani alacağın aparata sadece sarı kabloyu tak, beyaz ve kırmızıya benim paylaştığım aparata tak.
1.PNG

@Hocam
Satıcı yorumlarda o dönüştürücünün PS2'yi monitöre bağlama konusunda işe yaramadğını söylemiş. Çalışıyor mu denediniz mi?
Henüz gelmedi. Pazartesi veya salı günü gelecek büyük ihtimalle. Umarım çalışır. Sizin önerebileceğiniz bir dönüştürücü var mı? Eğer çalışmaz ise onu alabilirim. Bu arada arkadaşın önerdiği ses dönüştürücüsü çalışı, görüntü dönüştürücüsünü bekliyorum.

Henüz gelmedi. Pazartesi veya salı günü gelecek büyük ihtimalle. Umarım çalışır. Sizin önerebileceğiniz bir dönüştürücü var mı? Eğer çalışmaz ise onu alabilirim.
VGA için bildiğim bir Linux set ile gelen dönüştürücü var ama onu bulmanız zor olur sanırım.
@Hocam
Ürünü denediniz mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorumu şöyle anlatayım, biraz karmaşık gelebilir ama.
Şimdi ben bu linkteki Kablo Vga 3rca S/video 30 Cm Plx-10427 - n11.com dönüştürücüyü alacağım ve VGA monitörüme PS2'mi bağlayacağım. Buraya kadar her şey tamam. Fakat monitörümde dahili bir hoparlör bulunmuyor. Monitörüm BenQ T71W. Ben PS2'ye nasıl kulaklık bağlayabilirim? Halihazırda PS2'de 2 adet USB çıkışı var. USB kulaklığımı taksam ses alabilir miyim? Yoksa başka bir dönüştürücüye daha mı ihtiyacım var?
Bir çözüm buldunuz mu

Geri
Yukarı