PlayStation 2 satılır mı?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba, evimde 2 tane yaklaşık 15 yıllık PlayStation 2 var Fat kasa. Yanında 42 tane de orijinal kutulu oyunu var. Birini satsam ne kadara gider sizce? Yanında da iki tane orijinal kol, Memory Card, orijinal oyun falan da veririm. Hatta oyun şifrelerini de kağıda yazıp yanında veririm alacak olan uğraşmasın diye. Malum PlayStation 3 bile 2.el 1300 TL'ye koyuyor millet. Ben de bunu satayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, evimde 2 tane yaklaşık 15 yıllık PlayStation 2 var fat kasa. Yanında 42 tane de orijinal kutulu oyunu var. Birini satsam ne kadara gider sizce? Yanında da iki tane orijinal kol, Memory Card, orijinal oyun falan da veririm. Hatta oyun şifrelerini de kağıda yazıp yanında veririm alacak olan uğraşmasın diye. Malum PlayStation 3 bile 2.el 1300 TL'ye koyuyor millet. Ben de bunu satayım dedim.

PS 2 Max 350-500TL oluyor.

Merhaba, evimde 2 tane yaklaşık 15 yıllık PlayStation 2 var Fat kasa. Yanında 42 tane de orijinal kutulu oyunu var. Birini satsam ne kadara gider sizce? Yanında da iki tane orijinal kol, Memory Card, orijinal oyun falan da veririm. Hatta oyun şifrelerini de kağıda yazıp yanında veririm alacak olan uğraşmasın diye. Malum PlayStation 3 bile 2.el 1300 TL'ye koyuyor millet. Ben de bunu satayım dedim.

PlayStation 2 bir kere koleksiyon ürünüdür. PlayStation 2 en az 1.500 TL ile 2.000 TL arasında satabilirsin.

Geri
Yukarı