PlayStation 3 alınır mı?

PS4 nasıl o fiyata satılıyor ki ve zaten bitmiştir o fiyata herhalde.
Hocam geçen gittim aynı fiyata vardı ben dedim neden bu kadar ucuz diye adam 4 senedir kullanılan bir ps4 olduğunu söyledi. Sıfırının bunun 5 katı fiyatın da olduğunu söyledim eyvallah kardeşim dedi sonra gittim. Büyük ihtimal fiyatını arttırmışlardır :D

Hocam geçen gittim aynı fiyata vardı ben dedim neden bu kadar ucuz diye adam 4 senedir kullanılan bir PS4 olduğunu söyledi. Sıfırının bunun 5 katı fiyatın da olduğunu söyledim eyvallah kardeşim dedi sonra gittim. Büyük ihtimal fiyatını arttırmışlardır :D

Avcılar'dan Sirkeci'ye gitmeye değer mi acaba bu akşama belli olur :D

@shollessu hocam fat kasa pek tavsiye etmem ama sabıkalı geçmişi yoksa yani sarı ışık hatasından bahsediyorum @393060 hocamın dediği gibi güzel bir fan ayarıyla taş gibi olur bide termal macun fan bakımı yap ama slimde paran yeterse slim al fat kasa 200 300 TL ucuz piyasaya göre s.slim pek tavsiye etmem plastik kalitesi vs çok iyi değil otomatik CD okuma yok CD gözü yanabilir ama onun dışında hata fln vermez sıkıntı yapmaz sadece şahsi olarak pek sevmiyorum ve tavsiye etmiyorum ama almak istersen sıkıntı yapmaz.

@shollessu hocam fat kasa pek tavsiye etmem ama sabıkalı geçmişi yoksa yani sarı ışık hatasından bahsediyorum @393060 hocamın dediği gibi güzel bir fan ayarıyla taş gibi olur bir de termal macun fan bakımı yap ama SLI'mde paran yeterse Slim al fat kasa 200 300 TL ucuz piyasaya göre s. Slim pek tavsiye etmem plastik kalitesi vs çok iyi değil otomatik CD okuma yok CD gözü yanabilir ama onun dışında hata falan vermez sıkıntı yapmaz sadece şahsi olarak pek sevmiyorum ve tavsiye etmiyorum ama almak istersen sıkıntı yapmaz.

1400TL'ye 300GB PS3 Slim aldım.

Geri
Yukarı