Playstation 3 almak mantıklı mı?

Eren Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Bizim salonda Xbox ONE S var. Ama bende odama bir konsol almak istiyorum. Arada bir oynamak için sizce Playstation 3 alsam mı ? Oyunlar benim için fazla önemli değil sonuçta yeni çıkan oyunları alamama gibi bir derdim yok. Playstation 3'de küçük oyunları oynarım zaten. Little big planet falan.

PS3 yerine PS4 al. Veya PS4 Neo' nun çıkmasını bekle o zaman PS4 al çünkü fiyatlar düşebilir. PS3' ü alırsan yeni oyunlar o kadar iyi değil ve biraz mantıksız olur.

bence ps 3 almak çok kötü bir karar olur çünkü bu yaz Ps 4.5 çıkacak ve ps 3 ün de zamanı geçti onun yerine pc niz varsa ekran kartınızı yükseltmeye çalışın illa ben ps oyunlarını oynamak istiyorum derseniz pc niz e emilatör indirip oynayabilirsiniz :)

Eğer bütçen yoksa
Grafik takıntın yoksa
Eski yeni fark etmez zevk alayım diyorsan PS3 alabilirsin. PS3 oyun kütüphanesi çok geniş efsanevi oyunlar çıktı PS3'e özel.

Elimde 320 gb multimanlı 3 kollu kolların biri sıfır move+kamerası ile 750 liraya satmayı düşündüğüm bebek gibi bir ps3 var düşünürsen yazabilirsin .

Çıkmış çok süper oyunlar var kesinlikle alınabilir ayrıca oyunlar çok uygun örnek Max Payne 3, 15 TL idi Store'da.

Ps3 ün fişi çekildi diye biliyorum. Güncelleme desteği gelmiyor ama eski oyunları kırdırarak oynayabilirsin. Bütçe dostu olur.
Elimde 320 gb multimanlı 3 kollu kolların biri sıfır move+kamerası ile 750 liraya satmayı düşündüğüm bebek gibi bir ps3 var düşünürsen yazabilirsin .
Karışmak olmasın yanlış anlamayın ama çok ucuza değil mi o fiyat hocam?

Bizim salonda Xbox One S var. Ama bende odama bir konsol almak istiyorum. Arada bir oynamak için sizce PlayStation 3 alsam mı? Oyunlar benim için fazla önemli değil sonuçta yeni çıkan oyunları alamama gibi bir derdim yok. PlayStation 3'de küçük oyunları oynarım zaten. Little big planet falan.

Ben şahsen PS3'e çıkan oyunları yeni nesilden daha çok seviyorum bazılarını ama salondaki konsolu odanız taşımak daha mantıklı değil mi?

Geri
Yukarı