PlayStation 3 düşük çözünürlük

KooSwagger

Centipat
PlayStation'da eskiden oynadığımda oyun içi parçaların kenarlarnda fazla kareleşme olmazdı bu sene çok olmaya başladı. Çözünürlüğün düştüğünü düşünüyorum. PES 2018'de çimenler çok kötü gözüküyor, oyunlarda takılma oluyor. Bir çözüm öneriniz var mı?

Bence gözün yeni nesil grafiklere alıştığı için PS3 grafiklerinde farkındalık yaşamaya başladın. Daha iyisini gördükçe eskiler kötü görünür göze.

PS3 2006 yilinda cikan bir konsol. Birakta 2018 yilinin oyununda cozunurlugu dussun. ATi Radeon 5970 karti 2009'da cikan bir kart. Bunun 2021'de cikan oyunu yuksek ayarlarda oynatmasini istemek gibi bir sey bu.

PlayStation'da eskiden oynadığımda oyun içi parçaların kenarlarnda fazla kareleşme olmazdı bu sene çok olmaya başladı. Çözünürlüğün düştüğünü düşünüyorum. PES 2018'de çimenler çok kötü gözüküyor, oyunlarda takılma oluyor. Bir çözüm öneriniz var mı?
Sorun sadece PES18 ise gayet normal. Yeni jenerasyon oyunu eski nesilde cok iyi calismaz.

Büyük ekranlı TV'lerde oynuyorsanız öyle gelir. Küçük bir monitör'de oynarsanız ekran yoğunluğu yüzünden grafikler daha iyi gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı