PlayStation 3 HEN kırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam HFW işleminde problem yaşıyorum. 80710101 ve 80710A06 hataları alıyordum bu siteden kurdum. Kurulumda en alttan ikinciyi seçince oldu. Şimdi enabling hen kısmında kalıyor hen aktif olmuyor. Ne yapmam gerek? İki gündür buna uğraşıyorum sonuç alamadım.
Hocam sitede sorun varmış o zaman rehberimdeki link üzerinden yapacağız.
Yukarıda yazdığım gibi ilk önce OFW'ye güncelle PlayStation'u.
Link: http://deu01.ps3.update.playstation...95307e1b51d3bcc33a274db91488d29f/PS3UPDAT.PUP
USB lazım ve USB FAT32 formatında MBR olmalı. USB'nin içine PS3 klasörü oluştur PS3 klasörünün içine de UPDATE klasörü oluştur ve güncelleme dosyasını UPDATE klasörüne at. Sonra PlayStation'a geç ve güncellemeyi yap.
Güncelleme bitince bu güncellemeyi kur sonra.
Link: MediaFire
UPDATE klasörüne at USB'nin içindeki ve tekrar güncelle PlayStation'unu.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Deneyince sonuçları yazacağım.

Hocam sitede sorun varmış o zaman rehberimdeki link üzerinden yapacağız.
Yukarıda yazdığım gibi ilk önce Ofw'ye güncelle PlayStation'u.
Link: http://deu01.ps3.update.playstation...95307e1b51d3bcc33a274db91488d29f/PS3UPDAT.PUP
USB lazım ve USB FAT32 formatında MBR olmalı. USB'nin içine PS3 klasörü oluştur PS3 klasörünün içine de Update klasörü oluştur ve güncelleme dosyasını Update klasörüne at. Sonra PlayStation'a geç ve güncellemeyi yap.
Güncelleme bitince bu güncellemeyi kur sonra.
Link: MediaFire
Update klasörüne at USB'nin içindeki ve tekrar güncelle PlayStation'unu.

Hocam güncellemeyi indiremiyorum Chrome üzerinden. Edge ile denediğimde iste ağ hatası veriyor. (ofw)

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben biliyorum bende şansızlık var tam ps3 alıcam ps3 xploit sitesi taşınır...

Not: Jailbreak işleminin yapıldığı site kapalı durumda.

İyi sosyaller. ''ps3xploit.me'' sitesi taşınma gibi olaylar yaşadığı için oradaki Jailbreak işlemleri şuanlık sağlıklı değil, o yüzden alternatif olarak sadece HFW/HEN olarak kırabileceğimiz bir site daha var.

İlk önce USB'niz FAT32 formatında ve MBR olmalı:

USB'ye ''PS3'' klasörü oluşturun, PS3 klasörüne girin ve ''UPDATE'' adında klasör oluşturun.

Bu HFW dosyasını ''UPDATE'' klasörünün içine atın, USB'nizi PlayStation'unuza takın ve PlayStation'unuzu güncelleyin. ''Ayarlar'' menüsüne girin ordan da ''Sistem Güncelleme'' ye girin oradan ''Depolama Ortamından Güncelle''yi seçin.

Kurduktan sonra ''İnternet Tarayıcısı''na girin.

İlk önce (üçgen) tuşuna basın, ''Araçlar'' a girin ve çerezleri ve önbelleği temizleyin.

''Start'' tuşuna basın ve ''zmod1.blogspot.com'' sitesine girin.

Girdikten sonra:
Eki Görüntüle 1669013
Kırmızı ile çizdiğim yere tıklayın.

Sayfa gelince:

Eki Görüntüle 1669017
Çizdiğim yerlere tıklayın ''01'' ve ''02''de indirme işlemi olacak tıkladığınız zaman.

Eki Görüntüle 1669019

Eki Görüntüle 1669020
''03-HEN INSTALL'' seçeneğine tıkladığınız an ''Enabling HEN'' gibi bir ekranla karşılaşacaksınız, sonra ''İnternet tarayıcısından çıkmak istiyormusunuz'' gibi bir bildirim gelecek ''evet''e basın ve kurulum işlemi olacak, kurulum işlemi bitince PlayStation'u kapatıp açın ve açıldıktan sonra PS3 logosu yerine HEN logosunu görürseniz tebrikler PlayStation'unuzu HFW/HEN olarak kırdınız.

İyi oyunlar.
hocam 3 numarada instal hen yeri açılmıyor yani basılmıyor çerezleri vs. sildim ama

O site en son bozuktu.
Hocam bu site bozuk değil ''ps3xploit.me'' sitesi hâla stabil değil o yüzden zmod sitesinden yapılmasını şiddetle tavsiye ederim. Rehberi güncelleyecektim herşeyi unuttum işlerden dolayı yakın zamanda rehberi güncelleyeceğim zmod sitesi biraz karmaşık olduğu için.

Rehberi güncelleyecektim her şeyi unuttum işlerden dolayı yakın zamanda rehberi güncelleyeceğim zmod sitesi biraz karmaşık olduğu için.

Hocam dört gözle bekliyorum. Ben eski rehberdekileri yaparak hen kurmaya çalıştım beceremedim. Hen bir türlü aktif olmuyordu. Bugün PS3'ün HDD'i söktüm PC'ye bağladım ve sıfırladım. HDD'yi geri taktım ve sistemi kurdum sizin rehberiniz bekleyeceğim. Tekrar sıfırlamaya falan uğraşamam 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı