PlayStation 3 kac yıl oyun oynatır?

4332 tane oyun var ps3'te. Bu oyunlar içerisinden illa bir 100,200 oyun bulursun.

3 yıl boyunca kullandım şu oyunları önerebilirim.

The last of us
Uncharted1,2,3
Gta4,5
Assasins Creed 2
Borderlands 2
Hitman:Absolution
Metal Gear Solid 4,5
Red Dead Redemption
Bioshock
Batman:Arkham Asylum,City
Heavy Rain
Journey

PS3'e kaç para ödediniz? 550-600TLden fazla vermemişsinizdir diye ümit ediyorum çünkü her yerde 1000 liralara ilanları var ve aynı paraya Xbox One bulunuyorken almak pek mantıklı gelmiyor bana

PS3'e kaç para ödediniz? 550-600TL'den fazla vermemişsinizdir diye ümit ediyorum çünkü her yerde 1000 liralara ilanları var ve aynı paraya Xbox One bulunuyorken almak pek mantıklı gelmiyor b.

PS3'e kaç para ödediniz? 550-600TL'den fazla vermemişsinizdir diye ümit ediyorum çünkü her yerde 1000 liralara ilanları var ve aynı paraya Xbox One bulunuyorken almak pek mantıklı gelmiyor bana.

Aga 550 600 TL fiyatı 2 sene önceki sağlam 320 500 GB modellere çekiyolardı şimdi 800 TL civarı. Xbox 360 tercih edilir mi bilmem orasını ama almışken bir de Uncharted, The Last of Us oynamak var.

Oyunalrı pahalı değil hikaye oyunları Max zorlasan 1 yıl saglar bende öyle oldu ve evde kardeşin arkadaşın falan geliyorsa iki kişilik oyunlar var onları oynayabilirsin 300-400TL'ye Slim veya super Slim bulursan kaçırma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı