PlayStation 3 Slim ve Süper Slim arasındaki performans farkı ne kadar?

Nannen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, PS3 almaya karar verdim ancak incelerken normal PS3 Slim PS3 ve süper Slim PS3 gibi seçenekler gördüm.
Slim ve süper Slim boyut olarak daha kibar görünümde onu fark ettim ama performans açısından nasıl fark var aralarında?
Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de artıları eksileri var Slim kasalarda mavi ışık sorunu olabiliyor ve disk içinde takılı kalabiliyor Süper Slim ise Blue-Ray açık olduğu için daha hızlı bozulabilme şansı var ve plastik olarak daha dandik bir his veriyor. Performans olarak aralarında fark yok ama yine de en son çıkan Süper Slim olduğu için ben şahsen onu tavsiye ederim.

İkisinin de artıları eksileri var Slim kasalarda mavi ışık sorunu olabiliyor ve disk içinde takılı kalabiliyor süper Slim ise Blue-ray açık olduğu için daha hızlı bozulabilme şansı var ve plastik olarak daha dandik bir his veriyor. Performans olarak aralarında fark yok ama yine de en son çıkan süper Slim olduğu için ben şahsen onu tavsiye ederim.

Mavi ışık derken hocam CD sürücüsünün ışığından mı bahsediyorsun?
Ayrıca bütün kasalarda kırmızı ışık ve sarı ışık hataları mevcut o hata soğutma kaynaklı bir hata. Ben Slim öneririm. Aralarında performans farkı yok. Hatta sogutma olarak Slim kasanin icindeki o buyuk fana guvenebilirsin gerekli ayarlari yaptiktan sonra.

Son düzenleme:
Slim de tutuluyor. Super Slim ise CD yeri üstte. Kapaklı olduğu olduğu için sıkıntı olabiliyormuş. Bizde de Super Slim 500 GB var.

Ayrıca bütün kasalarda kırmızı ışık ve sarı ışık hataları mevcut o hata soğutma kaynaklı bir hata. Ben Slim öneririm. Aralarında performans farkı yok.
Disk içeride sıkışıyor ve konsolun sökülmesi gerekebiliyor ondan bahsediyorum.

Ayrıca bütün kasalarda kırmızı ışık ve sarı ışık hataları mevcut o hata soğutma kaynaklı bir hata. Ben Slim öneririm. Aralarında performans farkı yok. Hatta sogutma olarak Slim kasanin icindeki o buyuk fana guvenebilirsin gerekli ayarlari yaptiktan sonra.
Slim modellerde mavi ışık olduğunu ilk defa duyuyorum. Sarı ışık ve kırmızı ışık hatası olabiliyor bu yüzden almadan önce ısı seviyelerini kontrol etmesini öneririm. Süper slim modellerde ise CD yeri kapaklı olduğundan daha çabuk sıkıntı çıkarabiliyor. Fat modellere kesinlikle bulaşmasın zaten. Ben Slim model kullanıyorum. 2. Bir tane alacak olsam yine Slim alırdım. Artık seçim onun.

İyi sosyaller.😃

Hocam Super Slim'de de lensin ya da CD sürücüsünün kapağının bozulma ihtimali yuksek.
İkisinin de artıları eksileri var Slim kasalarda mavi ışık sorunu olabiliyor ve disk içinde takılı kalabiliyor Süper Slim ise Blue-Ray açık olduğu için daha hızlı bozulabilme şansı var ve plastik olarak daha dandik bir his veriyor. Performans olarak aralarında fark yok ama yine de en son çıkan Süper Slim olduğu için ben şahsen onu tavsiye ederim.
Burada zaten ondan bahsettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı