PlayStation 3 thanos V12 "Telif hakkı koruma bilgisi geçersiz" hatası

Kaan Yusuf57

Decapat
Daha fazla  
PS3 thanos mağazasından PES 2018 indirdim fakat 'telif hakkı koruma bilgisi geçersiz. (80029513)' hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu videonun yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videonun yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoya baktım zaten lisans değil telif hakkı sorunu benimki.

Hocam thanos mağzasını kullanmadım bilmiyorum imkanınız varsa USB'den oyunu atın ben öyle oynuyordum sorun çıkmıyordu.

Bende öyle denemiştim ama oyun çalışmadı bende thanosdan FIFA 19 indirdim biraz oynadım sonra 500GB hard disk aldım taktım tekrardan thanos yükledim ama bu sefer PES 18 yükledim telif hakkı sorunu çıkardı belki sorun oyundadır diye şimdi FIFA19 indiriyorum umarım bu çalışır.

Thanos Store'a girdiğinizde en başta kilit simgeli bir bölüm var oraya girdiginizde oradaki bütün dosyaları sırasıyla kurmanız lazım.

Thanos Store çok sorunludur silip pkgi Store yükleyin daha da çok oyun var içerisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı