Playstation 3 ümü satmak istiyorum kaç tl eder

• Konuyu başlatan Shura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 6B
S

Shura

Ziyaretçi
Hayırlı bayramlar. Arkadaşlar elimde PS3 Süperslim 12 gb var. Eksiksiz kutu içeriği 3adet oyun (GTA5,The last of us, Gran turismo6) içine taktığım 1tb Harddisk(931gb olarak gözüküyor) ve yurt dışından getirttirdiğim bullet buttonlar var(mermi şekline kare, yuvarlak,üçgen,x,analoglar, altın sarısı yön tuşları ve altın sarısı R1,R2,L1,L2 tuşları). Bu parçaları kaç tl ye satabilirim? Eğer almayı düşünen olursa da Ankara içi elden teslim edebilirim.

Ben kaç tl edeceğine göre satmak istiyorum. Aklımda da 850tl gibi bir fiyat var acaba o kadar edermi ?

IMAG0001.jpg
IMAG0058.jpg
IMAG0059.jpg
IMAG0060.jpg
IMAG0062.jpg
IMAG0063.jpg
IMAG0064.jpg
IMAG0067.jpg
IMAG0068.jpg

Kutu içeriği eksiksizdir şuan dolabın üstünde olduğu için resmini çekemedim. Ürün gold dan haziranın 2. haftası alınmıştır. İthalatçı garantilidir.

Dosya Ekleri

• IMAG0069.jpg
    IMAG0069.jpg
    268,4 KB · Görüntüleme: 436
Merhaba,
Bişey sorabilirmiyim ?
Aynı ps3'ten bende de var ama içine nasıl hdd takacağız hiç bilgim yok açmak için sağında solunda vida falanda yok yardımcı olabilirmisin?

Merhaba,
Bişey sorabilirmiyim ?
Aynı ps3'ten bende de var ama içine nasıl hdd takacağız hiç bilgim yok açmak için sağında solunda vida falanda yok yardımcı olabilirmisin?
İnternette çok sayıda video var bununlar ilgili ben açıklıyayım anlayamazsan onları izle. Ps3 ün sağ tarafındaki yeri karşıya doğru ittir. Sonra takılacak yeri görürsün. Ben hdd kızağı kullanmadım kağıt sıkıştırdım istersen kızak alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı