PlayStation 3'te GTA 5 açılmıyor

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Bu gün bir konu açtım PlayStation 3'te iyi oyunlar diye. GTA 5 yazılmış. Benim GTA 5 CD im var. Ama bir süre önce bozuldu. Açılırken donuyor ve oyundan da çıkamıyorum. Tek yapabildiğim PlayStation'un fişini çekmek. En üzüldüğüm şey oyunu 10 defa bitirdim. Bütün Save'ler gitti kesin. Bu arada bozulmadan önce bir dosya silmiştim. Ama Save dosyasıydı. Lazım olmadığı için silmiştim. Ekteki yerde donuyor. Bazen şans eseri o yeri geçiyorum. Bu sefer de yükleme ekranında donuyor. Hadi onu da atlattım diyelim. Oyuna girdikten 5 dk sonra yine donuyor.

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    1,6 KB · Görüntüleme: 229
Bu gün bir konu açtım PlayStation 3'te iyi oyunlar diye. GTA 5 yazılmış. Benim GTA 5 CD im var. Ama bir süre önce bozuldu. Açılırken donuyor ve oyundan da çıkamıyorum. Tek yapabildiğim PlayStation'un fişini çekmek. En üzüldüğüm şey oyunu 10 defa bitirdim. Bütün Save'ler gitti kesin. Bu arada bozulmadan önce bir dosya silmiştim. Ama Save dosyasıydı. Lazım olmadığı için silmiştim. Ekteki yerde donuyor. Bazen şans eseri o yeri geçiyorum. Bu sefer de yükleme ekranında donuyor. Hadi onu da atlattım diyelim. Oyuna girdikten 5 dk sonra yine donuyor.

CD ölü demektir hocam maaleseff.
Çözüldü mü? Oyunu silmek sorun değil. Yeniden bitiririm oyunu çözümü olsun yeter.

Kayıt ve oyun verileri dosyasındaki GTA 5 ile alakalı her şeyi silin bende oldu sildim tekrar kurdumoyunu düzeldi.

Aslında ben oynuyordum CD iyiydi. Sonra PlayStation'a 1 yıl kadar ara verdim. CD de o 1 yıl da hep PlayStation'un içindeydi. Acaba bundan olabilir mi?

Yok yav mesela bende de PS var GTA 5 oynuyorum hiç CD'yi çıkartmadım ama bende de oluyordu bütün GTA 5 verilerini sildim düzeldi.
CD almştık babamla. Adam 150 liraya satınca orjinaldir herhalde dedim.

150 TL biraz pahalı ben 45 TL'ye aldım.

150 çok pahalıymış harbiden ben 2013'te 180 civarına almıştım sıfırını 😁 45'e sattım iki üç yıl önce... Disk çizilmiş olabilir, disk okuyucu hasar görmüş olabilir bu ikisi aklıma geliyor hocam.

Geri
Yukarı