Playstation 4 alınır mı?

mhmtshn00

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler.

Malumunuz play station 5 çıktı. Ben de bir Türk genci olarak play station 4 almaya niyetlendim. Malum PS5'e güç yetmiyor. Şu vaziyette orijinal oyuna da para yetişmiyor. Haliyle kafamda "bu cihazı satın alsam kırdırabilir miyim, aldığıma pişman olur muyum, dikkat etmem gereken şeyler nelerdir" gibi sorular oluşmaya başladı. Bu sorulara cevap verirseniz sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

PS5 çıktığından beri PS4 alınır mı konuları artış gösterdi, Türkiye'de yaşadığımıza göre tabii ki de alınır. Yalnız Fat kasa yerine Slim kasa almaya çalış, Fat kasaların fan sesi çok fazla.

🤨
SmartSelect_20201205-142140_Chrome.jpg

6.72 sistem sürümü ve öncesi kırılabiliyor PS4'te. Uygun fiyatlı oldukça alınır bence. PS4 güzel cihaz özellikle oyunlarıyla. 30 FPS dışında da eksisi yok diyebilirim. Ancak bir önceki nesil konsol olduğunu unutmamak lazım.

6.72 sistem sürümü ve öncesi kırılabiliyor PS4'te. Uygun fiyatlı oldukça alınır bence. PS4 güzel cihaz özellikle oyunlarıyla. 30 FPS dışında da eksisi yok diyebilirim. Ancak bir önceki nesil konsol olduğunu unutmamak lazım.
Katılıyorum. Yurtdışından Series S veya PS5 dijital getirtebilirseniz önünüzdeki 7 sene kafanız rahat olur.

Evet kırdırabilirsiniz. Bu sayede oyunlara Türkçe yama bile kurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekenler ise ani elektrik kesilmelerine dikkat et. Akım korumalı priz kullanmanızı öneririm. Kırdırma konusunda maalesef internetten aldığnız sıfır cihazlar kırılamaz. Eğer kırdırmak istiyorsanız 6.72 sürüm ve daha eski bir cihaz almanız gerekmekte. Aklınıza ilk gelen soruyu söyleyeyin maalesef yüksek sürümden düşük sürüme geçemezsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı