Playstation 4 Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

özgürdoğukan

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda PS4 alıcam, bu karara varalı bi süre oldu. Çok fazla oyunlarını vs izledim ve etkilendim, beğendim, almaya karar verdim. Sürekli konsol hakkında içerikler okuyorum, videolar izliyorum, kullanım vs için konsolu tam anlamıyla çözmeye çalışıyorum... Bilinçsiz alıcı, bilinçsiz kullanıcı olmak istemiyorum. Tıpkı ilk PC aldığım dönem gibi. Arkadaşlar bu başlığı açtım, herkes yararlansın gerçekten önemli bir konu. Arkadaşlar PS4 hakkında bildiğiniz ne var ne yok öğrenmek istiyorum. En basitinden oyunu ne zaman takman gerekir? Konsolu kapatırken içinde oyun diskinin kalması zararlı mıdır? Her şey yani arkadaşlar. Konsolu nasıl kullanmalı, nelere dikkat edilmeli, alınırken nelere dikkat edilmeli?(Şu Avrupa garanti olayı felan nedir öğrenmek istiyorum.) Umarım alana kadar yeterince bilinçlenirim. Yazım hatası varsa lütfen uyarın arkadaşlar. Herkese iyi forumlar...

Arkadaşlar gerçekten almama çok çok az kaldı. Lütfen bilinçlendirin. Farantide nelere dikkat etmeliyim, neler olmalı? vs. Lütfen, yanlış bi adım atmak istemiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti konusu eğer sony eurasia garantili ile alırsan konsolu daha iyi olur. Konsolu kapatırken içinde oyun diski durabilir sakıncası yok. Cihazı kullanırken kapalı bir ortamda tutma yani çok dar bir alan olmasın (dar alandan kastım etrafında bir şeyler olmasın pek) nedeni ise cihazın fanları temiz havayı içeriye alması lazım içerideki sıcak havayı dışarı atması lazım. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Öncelikle çok teşekkürler bilgilendirme için. Aslında yarın gidip alacaktım fakat canlı bomba konusu yayıldı her tarafa. Bu yüzden birkaç gün daha bekleyeceğim. Hem kendi, hem de ailemin can güvenliği açısından. Birkaç gün, en fazla da haftaya c.tesi alıcağım konsolu inşallah. Tekrar çok teşekkür ederim. Arkadaşın bahsettiği şeylere eklemek istediğiniz bir şeyler olursa lütfen herkes yazmaya çalışsın. İlk konsolum, daha önce sürekli PC laptop kullandım ve uzun süre idare etmek istiyorum. Bu nedenle bu tür bilgileri istiyorum. Uzun zaman idare söz konusu. Herkese iyi forumlar...

Arkadaşlar yarın alıyorum lütfen bir kaç bir şey söyleyin.

Konsolu aldım arkadaşlar. Bir arkadaş hariç kimse bilgi vermedi. Napalım, sağlık olsun. Tekrar çok sağ ol...

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten bu pc gibi değil. Bir çeşit ps4 var o kadar yani donanım bakımından. Oyunları biraz pahalı ama değer. Sana tek bir tavsiye ps4 ' nü kimseyle paylaşma

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı