PlayStation 4 eski sürüme düşürmek

Malesef böyle bir ihtimal yok. Sıfırlarsan içindeki yazılım tekrar yüklenir. 7.51 sürümündeysen 7.51 yüklenecektir. Normalde konsolun HDD sini değiştirdiğinde içinde yazılım olmadığından yazılım kurman gerekiyor. Ancak onda bile cihaza tanımlı en son sürümü indirmeni istiyor. Yani şuan downgrade işlemi yok. Eğer illa kırarım diyorsan güncelleme yapmadan bekleyeceksin. Ancak 5.50 ile 6.72(sanırım) sürümlerinin kırılması arasında 1 yıldan fazla var. 7.51 ne zaman kırılır muamma.

Ya ama yabancı sitelerde başka illegal bir siteden eski sürümü indirerek flash bellekten yapabilirsiniz yazıyordu ama çok riskli falan diyorlar.

Ben denedim nedense olmadı 8.50'den 5.05 yapmaya çalıştım indirdim 5.05 sürümünü ama olmadı yardım eder misiniz PS 4'ümü kırmak istiyorum da.

yabancı sitelerde bunun yapıldığını söylüyorlar youtube a video atmışlar. yorumlarda da olumsuz bir yorum göremedim hiç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu adamın söylediği şeyler doğru değil. Bu adamın bütün videoları yalan, güvenmeyin bu adamın videolarına.
Ben denedim nedense olmadı 8.50'den 5.05 yapmaya çalıştım indirdim 5.05 sürümünü ama olmadı yardım eder misiniz PS 4'ümü kırmak istiyorum da.
PS4'lerde versiyon düşüremessiniz, Sony bunun önlemini aldı, siz PS4'ün yazılımını yeniden yüklemeye çalışırsanız konsol size şunu diyecek "x versiyonuyla aynı ya da daha yüksek versiyon yazılıma sahip bir flash bellek takın" eğer siz daha alt bir versiyon yazılıma sahip bir flash bellek takarsanız konsol kabul etmeyecek.

Bu adamın söylediği şeyler doğru değil. Bu adamın bütün videoları yalan, güvenmeyin bu adamın videolarına.

PS4'lerde versiyon düşüremessiniz, Sony bunun önlemini aldı, siz PS4'ün yazılımını yeniden yüklemeye çalışırsanız konsol size şunu diyecek "X versiyonuyla aynı ya da daha yüksek versiyon yazılıma sahip bir flash bellek takın" eğer siz daha alt bir versiyon yazılıma sahip bir flash bellek takarsanız konsol kabul etmeyecek.

Siyah ekran hatası yüzünden güncellemek zorunda kaldım şimdi PS 8.50 ama 8.50 kırılana kadar.

yabancı sitelerde bunun yapıldığını söylüyorlar youtube a video atmışlar. yorumlarda da olumsuz bir yorum göremedim hiç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu türden videolara inanmayın sahte bunlar.

9.00 kırılacak 1 aya filan, bekle biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sayfadan indirsek güncelleme dosyasını ve usb ye atıp taksak PS4'e, 9.00'a falan dönebilme şansım var mı? (tabi sitedeki dosy 9.00 ise, ki sanmıyorum ama diyelim ki başka biri 9.00 dosyası sitedeyken yüklemiş, ben de bu dosyayı indirip yapsam olur mu acaba?)

Bu sayfadan indirsek güncelleme dosyasını ve usb ye atıp taksak PS4'e, 9.00'a falan dönebilme şansım var mı? (tabi sitedeki dosy 9.00 ise, ki sanmıyorum ama diyelim ki başka biri 9.00 dosyası sitedeyken yüklemiş, ben de bu dosyayı indirip yapsam olur mu acaba?)
Malesef olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı