PlayStation 4 FIFA 16 sunucuları kapanmış mıdır?

FUT oynayacaksanız kesinlikle hep güncel olanını almanız gerekiyor. Bir sonraki oyun çıkar çıkmaz bir önceki oyunun Weekend League desteği kesiliyor çok nadir bir şekilde Rivals oynayanlar oluyor. Kimse oynamadığı için Marketteki kartlar da çok pahalı ve az.

Fut oynayacaksanız kesinlikle hep güncel olanını almanız gerekiyor. Bir sonraki oyun çıkar çıkmaz bir önceki oyunun weekend League desteği kesiliyor çok nadir bir şekilde rivals oynayanlar oluyor. Kimse oynamadığı için marketteki kartlar da çok pahalı ve az.

O zaman 21 veya 20 almam lazım tamamdır teşekkür ederim.

Mart ayına girdik ve FIFA 21'de FUT 2 - 3 ay sonra oynanmamaya başlanacak, ben sizin yerinizde olsam FIFA 22'yi beklerdim.

Şu an fut oynamak için FIFA 21 almayın çünkü çoğu promo bitti ve kadro kasamazsınız bu saatten sonra. Kasılmış hesap satın alabilirsiniz fut oynamak isterseniz. Önceki oyunlardan bahsetmiyorum bile zaten o oyunlarda fut öldü çoktan.

Şu an fut oynamak için FIFA 21 almayın çünkü çoğu promo bitti ve kadro kasamazsınız bu saatten sonra. Kasılmış hesap satın alabilirsiniz fut oynamak isterseniz. Önceki oyunlardan bahsetmiyorum bile zaten o oyunlarda fut öldü çoktan.

22'yi mi beklemeliyim o zaman ?

Geri
Yukarı