Playstation 4 İçin Televizyon Önerisi

alperenzofun

Hectopat
Yer
Kırklareli/Lüleburgaz
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 15 gün sonra PS4 ile beraber kendi odama kişisel bir televizyon alacağım. Frekansı ve görüntü kalitesi iyi olsun sadece PS4 için değil ayrıca maçları dizileri falanda izlemek istiyorum bütçem ise maksimum 850 TL. Teşekkür ederim.

Dostum Merhaba;
Aynı araştırmayı bende internet üzerinden baya yaptım. Fakat beni tatmin edecek bir cevap bulamadım bunun için dışarıya çıkmaya karar verdim. Çoğu markayla ve firmalardaki satış elemanları ile görüştüm. Son düşüncem hiç Samsung'muş LG'ymiş riske atma derim. SONY olsun çamurdan olsun ;)
Evimde Samsung'un son model televizyonlarından bir tane var. Babam bana sormadan almış televizyon görüntü kalitesi falan sıkıntı yok gel gör ki PS4'te görüntü gene güzel fakat cidden lag kendini hissettiriyor. O yüzden ben kendi kişisel televizyonumu SONY markadan yana kullanacağım ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı