PlayStation 4 ilk kurulduğunda hangi sürüm yüklü geliyor?

Tada1907

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir PlayStation 4 almayı düşünüyorum ama PlayStation'u ilk kurduğumda hangi sürüm yüklü olarak geliyor? Lütfen beni bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu PS4 üzerine ama PS4 adına birşey yazılmamış :) Baya ilginç.

Bu arada kardeşim, diğer konunu da gördüm. Büyük ihtimalle korsan işiyle ilgileneceksin.

Piyasada bulunan tüm PS4'ler kırılamayan sürümde.

Ha, yarın 6.20 sürümünde bir açık bulunursa, birşey diyemem. Ama şunu söyleyebilirim ki, 5.05 versiyonunda cihaz bulamazsın.%1 bile şansın yok.

Konu PS4 üzerine ama PS4 adına birşey yazılmamış :) Baya ilginç.

Bu arada kardeşim, diğer konunu da gördüm. Büyük ihtimalle korsan işiyle ilgileneceksin.

Piyasada bulunan tüm PS4'ler kırılamayan sürümde.

Ha, yarın 6.20 sürümünde bir açık bulunursa, birşey diyemem. Ama şunu söyleyebilirim ki, 5.05 versiyonunda cihaz bulamazsın.%1 bile şansın yok.
Şimdi diyelim 5.05 versiyonunda bir cihazım var, güncelleme istemeden bütün oyunları oynatıyor mu? Korsanı konuşmuyorum yanlış olmasın.

Şimdi diyelim 5.05 versiyonunda bir cihazım var, güncelleme istemeden bütün oyunları oynatıyor mu?
KESİNLİKLE HAYIR!

Sony o kadar salak değil, Çıkan tüm oyunlar en son güncellemeyi istiyor. Bu kontrolü geçmek (bypass) için uygulamalar üzerinde çalışıyorlar ama pek umudum yok. Eski oyunları oynarsınız.

Mesela Last of Us. Yada God of War 4, AC Origins.

Ama bir RDR 2 oynayamazsın. Yada Ghost of Tsushima, TLOU 2...

Bunlar olmadıktan sonra ne anlamı kaldı PS4'ün?

Ben kırık PS4 sahibiydim. Burdan kesin bir dil ile söylüyorum. Cihazdan soğursunuz. En azından ben soğudum. Cihaz 1 ay durdu bende. Sonra sattım. Laptop ve PS3 aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı